Tak jak je to s vámi?

Prvně jste to tady prozkoumali a poté se zaregistrovali nebo se hned zaregistrovali a kdo vám dal tip na tento super server?
Doplňuji:
Doktore,vždyť i ty jsi recidivista!Jak dlouho tě to bude bavit? Doufám že s oteplením přestaneš vkládat odkazy a slušně odpovíš tazateli(lce) 🙂

Nejlepší odpověď
Andělé

Něco jsem potřebovala vědět a dcera mi doporučila tento web. Byla jsem překvapená,že něco takového vůbec existuje. Fascinovalo mě,že tu kdykoliv někdo odpoví.
A tak jsem se při první otázce ihned zaregistrovala a jestli neumřu,tak tu štastně budu na věky věků:-D

Další odpovědi
briketka10

byla to debata o bojleru 50l někomu kapal ventilek mně taky a zůstala jsem, mám ho doma ještě nevisí, je z Dražic a už se těším až mi ho příjdou pověsit..
Doplňuji:
barbakan
Opravit nebo koupit?!

To je zase jeden z mých černých dnů.Zjistil jsem,že mi prokapává bojler. Má to cenu nechat opravovat (stáří 10 let) nebo koupit nový?

Doplněna:
Mé rozhodnutí je,koupit nový,proto že dle servisu by oprava přišla na 2 – 3 tisíce + cestovné. A jak píše Pájo,tak v tom má pravdu a můžeme předpokládat,že nám těsně před vánočními svátky vyplivne televize.

Děkuji za rady.

tak jsem našla tu otázku a hle kdo měl ty potíže s bojlerem ?

barbakane už máte nový ?

Potřebovala jsem na svou otazku odpoved a na googlu me vyjela tato stranka tak jsem neváhala a registrovala jsem se. Podobnou otazku jsem dávala taky ;)http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-jste-narazili-na-odpovedi-cz-co-vas-k-tomu-donutilo-aby-ste-se-registrovali

hanulka11

hledala jsem odpověď na otázku http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-se-rika-platidlum-penize
a zaregistrovala jsem se hned..a nic jsem nezkoumala

ale uspokojivou odpověď nevím do dneška

Doplňuji:
teda pižličko šmejdit příteli v mejlu to teda nedělá …a ještě se s tím chlubíš …sakra to bych si nedovolila manželovi udělat , je vidět že ho lustruješ …jen jak dlouho se mu to bude líbit…

dědapetr

Zaregistroval,den „D“

iceT

Nic jsem nezkoumala,prostě jsem hledala odpověď na otázku,nezt mi nabídl tyhle stránky.Tak jsem je otevřela a rovnou se zaregistrovala,je­likož jsem se nechtěla vyptávat jako anonym.
Stejnou \téměř stejnou\odpověď jsem dala na podobnou otázku,jež padla před několika dny\týdny.

aramah

Jako vše v mém životě jedna velká náhoda.
Ani nevím jak jsem se sem dostala.
Ale jsem tu :D
Jo a zaregistrovala jsem se hned a pak dlouho dlouho tápala:D

Damiana

Hledala jsem všude Zatoulané dělo – dosud mi nikdo neporadil. Ale je to tím, že nikdy nevyšlo na žádném nosiči. Kamarád mi říkal, že by se muselo nejdřív upravit z původního filmu, který je v archivu. Tak až se nějaká TV rozhodne ho vysílat… Chci ho do sbírky pro maminku.
Ihned jsem se zaregistrovala, nechtěla jsem být anonymní.
A nelituji. Jsem tu ráda. Oceňuji slušnost většiny odpovídajících, snahu pomoci, humor a nadhled a hlavně žádné převychování a mentorování za jiný názor. 🙂

venkovan

Tak jsem se musel podívat do minulosti, protože už je to dávno.
Mám takový pocit, že jsem něco hledal na internetu o alejích a stromořadí a našel jsem dotaz k větrolamu. Alespoň to je zde moje první odpověď.
A tak nějak sem občas zabloudím, když se mi nechce na PC pracovat (jako teď několik týdnů a termín na odevzdání je ještě několik dní). Ale vždy´t to všichni známe – nejlepší díla se daří na poslední chvíli, protože je už nestačíme zdokonalit.
A pro pizlicku:
Nevím jestli je dobré aby druhý měl přístup do mé pošty. U nás je to zavedeno tak, že svoje obálky si otevíráme sami s tím, že manželka otevírá dopisy s účty a dalšími nesmysly které k nám chodí. a když omylem jeden druhému otevřeme poštu (i časopis), tak se druhému omluvíme za nechtěné otevření.
E-maily – když se na PC střídáme, tak když je náhodou nechá otevřené, shodím je na lištu a víc se o to nezajímám.
Nevím, co je lepší, asi každém partnerství je to jinak nastaveno.

anonym

Za 23 měsíců opět nenapravitelná recidiva?
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/polozil-jsem-otazku-a-byla-odmitnuta
Doplňuji:
ad barbakan, k tvému doplnění – slušně jsem odpověděl právě v předchozích totožných otázkách.
A ke tvému naivnímu dotazu v diskuzi – O co jde? O nic menšího než o soustavné podvádění, čemuž se právě tímto pravidlem snaží provozovatel zabránit.
A co týká pojmů, asi si je nějak pleteš, recidivita je opakování přestupků, nikoliv jejich řešení.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-jste-narazili-na-odpovedi-cz-co-vas-k-tomu-donutilo-aby-ste-se-registrovali

www

Ani nevím kdy a jak, najednou se mně otevřela při hledání stránka a od té doby jsem tu. Prohlédnul stránky a řekl jsem si, tady se mohu občas vyjádřit, cosi snad vím 😁.
Netušil jsem tehdy, že nejvíce hodnoceni jsou vyhledávači, nicméně zůstal.

Drap

Hned zaregistroval. Tip : den D

anonym

Zadala jsem do googlu vyhledávače heslo odpovědi na otázky a po pár pokusech našla tento server. Chvíli jsem se brouzdala a nakonec jsem usoudila, že v moři blbůstek se najdou perly. Je to jako ve skutečném moři. A zaregistrovala se. A zatím nelituji. Zdravím tazatele.

pusinka50

Já na odpovědi narazila někde v odkazu, už nevím jakém, přišla jsem sem a když jsem viděla otázky, zaregistrovala jsem se, že budu moci být třeba s něčím nápomocná, ale funguje to oboustraně, už jsem pár otázek položila a pomohlo mi to utřídit názor či něco vyzkoušet, je to tu fajn, jen kdyby se tu někteří lidičky do sebe pořád nějak nenaváželi, dost m ito vadí a zvlášť zdůrazňování, že otázka tu už jednou byla, mi přijde zbytečné, když se otázka opakuje až za dlouhou dobu, jednak tu jsou stále noví a noví lidé, kteří na ni mohou odpovědět a potom lidé také mění své názory, život je učí, mohou odpovědět jinak a poradit lépe.

pizlicka

ja smejdila priteli nahodne v mejlu,nasla jsem,ze psal ohledne me otazku,zurila jsem,ze me obesel,na oplatku jsem vlozila otazku ohledne nej ja,a.........za­libilo se mi tu tak,ze jsem mu nakonec podekovala,ze nasel tak dobre stranky:-))ted se radime,a nekdy ty otazky polozim po vzajemne domluve.
Doplňuji:
hanulko,cekala jsem presne tuhle reakci.tak to neni.ja mam hesla od vseho a take vse povoleno.nic netaji,ale tohle mi nerekl,i kdyz vedel,ze to uvidim.jen jsem jej predbehla.neu­veritelne,ze mame navzajem hesla??nic pred s sebou netajime.

hanulka11

můj názor je....., že vložit takovou otázku opakovaně vůbec nevadí, neboť tu přibylo spoustu nových uživatelů a ti rádi odpoví.

anonym

Souhlasím s Tebou Hanulko. V mé otázce neodpovídali:Po­melo74,MILAN1961,czec­hrapsind,kteří odpovídali 773038948 a za to na můj dotaz odpovídali jiní,noví i staronoví! Nechápu,o co jde Dr.Axlovi a jemu podobným?!

briketka10

co co co se děje??
nechte séé