bolak

Tak jak je to s tím Rozparovačem?

Loni psali že to byl nějakej Polák, že to mají podložené testy DNA, a teď zase že je to nějakej jinej tydýt > http://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/evropa/376525-tajemstvi-jacka-rozparovace-rozlusteno-britanie-exhumuje-jeho-posledni-obet.html

Nejlepší odpověď
iceT

Jak to s ním je, netuším, ale myslím si, že s určitostí na 100% se to stejně nikdy nepodaří zjistit.

bolak

iceT: hlavně co je to za důkaz, že poslední oběť byla něčí teta, to přece ještě nedokazuje že J.R. byl její huzband..