anci

Tak jak dopadne soud s Bártou ?co myslíte ?

Sleduji ten soud denně ale už se v tom začínám ztrácet. Fakt by mě zajímalo jak to nakonec dopadne, nezávidim soudu úkol tohle rozřešit. Už nějak nevím kdo z nich lže, mění výpovědi …Ale celá strana VV je vážně ochotnické divadlo…

Nejlepší odpověď
annas

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/ukouli-to-vita-nebo-ho-vlci-nechaji-padnout-v-pondeli-zacne-odehravat-nejsledovanejsi-proces-poslednich-let

Podobnou otázku, ale anketní, vložil fcoop, ale nějak o ni nebyl zájem – jen 2 odpovědi.

Další odpovědi
aramah

Je to fraška a jak to dopadne?
Hodili návnadu lidi musí vidět že ani těm vyvoleným to neprojde jen tak hladce.
Pak dostanou jiná křesílka a pojede se dál.
Vcelku je mi to fuk :(

hanny 2

Podle mne je tato kauza záměrně vykonstruovaná a dramatizovaná,aby ostatní vládnoucí strany zlikvidovaly VV a pozornost lidí se odvrátila od skutečných korupčních afér a špinavostí.Ne­zapomeňte,že p.Bárta uplácel ze svého,narozdíl od ostatních politiků,kteří na to používají státní peníze,tzn.peníze daňových poplatníků!
Zkrátka – jsou to „obětní beránci“,aby národ zavřel hubu s tím,že se už konečně něco děje a „viníci“ – aspoň někteří – budou potrestáni.

terry

Vidím to stejně jako aramah.