hippeace

tak ja tky zkusim nakej vtip

  Hádá se Američan s Čechem, jestli je trabant auto. Čech se nakonec naštve, nasedne do svýho traboše, třískne za sebou dveřmi. Poté nastartuje, popojede dopředu, popojede dozadu, udělá pár koleček a poté se rozjede. ˝Jo, už ti věřím, je to auto˝, povídá Američan, ˝ale co měly znamenat ty manévry na začátku?˝ ˝Ále…˝ povídá Čech, ˝zabouch jsem si do dveří pampelišku, nešla utrhnout, tak jsem ji musel ukroutit.˝
líbí?

Nejlepší odpověď
dědapetr

Víte, co má společné smrt tchyně a slivovice?
No, nejprve vám to vyrazí dech a potom máte takový příjemný pocit…

Další odpovědi
anonym

25 výročí manželství.
" Drahý, co dostanu jako dárek k výročí?„
“ Koupil jsem zájezd do Číny.„
Příjemně překvapená manželka se ptá: " Takový pěkný dar, a to jen k 25 výročí! To jsem zvědavá, co mi koupíš, až budeme mít 50 výročí?
“ Dojedu tě vyzvednout."

hanny 2

hippeace tenhle vtip už znám přesně 32 let a pamatuju si,že jsem se mu tenkrát smála až jsem smíchy brečela.

iceT

Přijde medvídek Pú k řezníkovi a ptá se:„Máte šunku?"Řezník odpoví:"Ano,máme:“
Medvídek Pú vytáhne flintu,řezníka zastřelí a povídá:„To máš za prasátko!“