Pájo

Tak děvčata.. s pravdou ven. Která z vás už alespoň 2× myla okna v mrazech, aby je měla na svátky čistá?

Doplňuji:
Jsem rád, že doposud nevymřely ženy, které okna v mrazu nemyjí a vědí, že je to o zdraví a s prominutím pořádná bejkárna…

Nejlepší odpověď
briketka10

ani za nic, ty bys je myl jó??
myju okna jen, když jsou špinavý navíc
nepodléhám svátečním úklidům apod.
a když svítí sluníčko daří se i úklidu lépe :)

Další odpovědi
anonym

Velikonce jsou taky svátky, ono to vydrží .. K mým oknům se nikdo na dohled nepříblíží a mně se zdají čistá. Stejně jsem se tomu nevyhnula, protože jsem „brigádničila“ u dcery, ale to ještě nemrzlo.

zzzzz

Já teda ne!!! Ty jsem umyla v listopadu, dokud bylo venku odpoledne 16°C, a už až na jaro. Když bude nejhůř, tak zatáhnu žaluzie. 🙂

badisko

nejsem sice devce ..ale okna jsem umival nedavno a ani ne tak kvuli svatkum spise proto ze nejsem prase a moc si melibuji v neporadku a spine …navic je topna sezona a lidi topej jak sileni a to v kombinaci z destem dela fakt divy s okny ..

hanulka11

Nejsem otrok svátků, uklízím průběžně celý rok a nějaké svátky ......víš co , stejně musíš nejvíc uklidit po svátcích .
A jestli nevíš Ježíšek se narodil ve chlévě, tak je nutné se tím řídit- jinak se mu u nás nebude líbit :D:D:D:

pizlicka

brrrr,ani nahodou.okna umyvam,az ja uznam za vhodné.
Doplňuji:
moje řeč zzzzz:-)

manon

A neřekneš to nikomu? :)
Doplňuji:
Slibuji, že je nebudu zase mýt o Velikonocích – najaře je pro mne času na domácí práce škoda :)

Conchus

My máme umytá okna od listopadu, ale 76tiletý soused myl včera

venkovan

No – přiznej me si, že na vojně jsme myli okna mráz nemráz.

Nykki

Mamina myla včera,sice nemrzlo,ale přeci. A minulej rok jí to na těch oknech přimrzlo :D

Wang

Několik sousedek v baráku – mrazy nemrazy – mejou okna o 107.
Njn, někomu to prostě nevysvětlíš. Má tlaky v hlavě a musí na ty okna prostě vlízt, jinak nemá klid.
Doplňuji:
A ani nikdo z rodiny, protože furt musí poslouchat, jak jsou ty okna nemožně špinavý. Většinou jsou to ženský, který nevědí, co s časem. Rozumná ženská občas ty okna přejede a pak věnuje svoji energii něčemu smysluplnějšímu. Hlavně neriskuje, že pak bude tejden nemocná.