Avatar uživatele
Pájo

Tak děvčata.. s pravdou ven. Která z vás už alespoň 2× myla okna v mrazech, aby je měla na svátky čistá?

Doplňuji:
Jsem rád, že doposud nevymřely ženy, které okna v mrazu nemyjí a vědí, že je to o zdraví a s prominutím pořádná bejkárna…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Pájo

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? manon, johana 56, Wang, briketka10, pizlicka, zzzzz, anonym před 4142 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

ani za nic, ty bys je myl jó??
myju okna jen, když jsou špinavý navíc
nepodléhám svátečním úklidům apod.
a když svítí sluníčko daří se i úklidu lépe :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Velikonce jsou taky svátky, ono to vydrží .. K mým oknům se nikdo na dohled nepříblíží a mně se zdají čistá. Stejně jsem se tomu nevyhnula, protože jsem „brigádničila“ u dcery, ale to ještě nemrzlo.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zzzzz

Já teda ne!!! Ty jsem umyla v listopadu, dokud bylo venku odpoledne 16°C, a už až na jaro. Když bude nejhůř, tak zatáhnu žaluzie. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
badisko

nejsem sice devce ..ale okna jsem umival nedavno a ani ne tak kvuli svatkum spise proto ze nejsem prase a moc si melibuji v neporadku a spine …navic je topna sezona a lidi topej jak sileni a to v kombinaci z destem dela fakt divy s okny ..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Nejsem otrok svátků, uklízím průběžně celý rok a nějaké svátky ......víš co , stejně musíš nejvíc uklidit po svátcích .
A jestli nevíš Ježíšek se narodil ve chlévě, tak je nutné se tím řídit- jinak se mu u nás nebude líbit :D:D:D:

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

brrrr,ani nahodou.okna umyvam,az ja uznam za vhodné.
Doplňuji:
moje řeč zzzzz:-)

Upravil/a: pizlicka

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
manon

A neřekneš to nikomu? :)
Doplňuji:
Slibuji, že je nebudu zase mýt o Velikonocích – najaře je pro mne času na domácí práce škoda :)

Upravil/a: manon

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Conchus

My máme umytá okna od listopadu, ale 76tiletý soused myl včera

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

No – přiznej me si, že na vojně jsme myli okna mráz nemráz.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nykki

Mamina myla včera,sice nemrzlo,ale přeci. A minulej rok jí to na těch oknech přimrzlo :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Wang

Několik sousedek v baráku – mrazy nemrazy – mejou okna o 107.
Njn, někomu to prostě nevysvětlíš. Má tlaky v hlavě a musí na ty okna prostě vlízt, jinak nemá klid.
Doplňuji:
A ani nikdo z rodiny, protože furt musí poslouchat, jak jsou ty okna nemožně špinavý. Většinou jsou to ženský, který nevědí, co s časem. Rozumná ženská občas ty okna přejede a pak věnuje svoji energii něčemu smysluplnějšímu. Hlavně neriskuje, že pak bude tejden nemocná.

Upravil/a: Wang

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek