DDarent

Tak ,,děti'' (tim myslim všeobecně všechny), copak dostanete k vánocům???

Odpověď: ,,do držky'' neberu za správnou…
Doplňuji:
barnajka: vůbec ste se netrefila…novej telefon/ smartphone budu chtít, až vyjde buď Bada 3.0, nebo Android 5.0 a notebook, pouze pokud zlevní Alienware M17X http://notebo­oky.heureka.cz/de­ll-alienware-m17-n11-alien17-06/
http://www.you­tube.com/watch?v=RQpcv13­Fgr0

Já ,,dostanu''

http://www.al­za.cz/samsung-galaxy-p7510-tab-10-1-pure-white-wi-fi-16gb-cz-d246101.htm

http://www.al­za.cz/razer-nostromo-d227934.htm#foto

Samozřejmně, že mi to přinese ,,ježíšek'' a přiletí oknem (na peruti a řekne naseruti) jako každý rok… (podle rodičů)

Nejlepší odpověď
fcoop

Nemám tušení,„taťuldo“.
A je to tak dobře,kdybych to věděl,neměl bych pak správně rozzářená očička.

Další odpovědi
barnajka

Ach joooo, DDarente, DDarente… Já asi tuším, co BEREŠ za správnou odpověď: nejnadupanější notebook/PC, mobil za 100.000Kč… Hehe, že mám pravdu? :)) Jestli jo, tak v tom případě se moc omlouvám, že tě zklamu – já totiž nic takovýho nedostanu na milion % jistě. Jednak na to nikdo z mých blízkých nemá peníze,a jednak já o takový krámy ani nestojím :P
To, co bych si doopravdy přála, mi stejně nikdo dát nemůže. A než si přát nějaký nesmysl jenom proto, abych pod stromkem něco měla..to mi přijde jako zhovadilost. Každoročně do všech hučím, ať mi nic nekupují, že fakt nic nechci…a ono je jim to furt prd platný: stejně vždycky s něčím přijdou. Jako když mluví do duba… :))

PS: Drape, tak to gratuluju moc! Vám i pyšným rodičům! :)

Drap

Já bych měl dostat vnuky – dvojčata

Alesh

Do držky … to dostaneš ty, jestli mi Ježíšek nepřinese to, co si přeju! 🙂
Hele, jak to asi máme vědět, když dárky nosí Ježíšek? Musíš se zeptat jeho! 😉

iceT

Milý Ježíšku,letos jsem byla celý rok hodná a proto bych pod stromeček chtěla kovovou wig jig destičku…

Taky gratuluju,trošku předčasně,ale to snad nevadí.

jennysh

Přítelkyni pod stromečkem. Nemám velké nároky,protože mi stačí kosmetika, a rodina pohromadě o vánocích. Co víc si přát?
Drap:Taky Gratuluji.