Zlatý

Tak co, zapršelo u vás?

U nás to vypadá takto:
http://www.internationalartgal lery.org/…
přestože slibovali, že mělo pršet už včera. Doposud však nic.
Tady lanškrounsko, ústeckoorlicko, Pardubický kraj, východní čechy, ČR.
Doplňuji:
Tak, před chvílí zapršelo i tady, ale myslím, že se tomu déšť nedá říct. Spíš pokropilo.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Sakra, Miroslave! Jak to děláš, že vždycky máš taky dobrý obrázky, který mě dostanou? :-D

Jinak u nás na Jesenicku zapršelo. Asi cca 20 minut. Teď už je zase sucho a je to v pohodě. Počasí se zase umoudřilo. Ale jsem ráda, že přišlo po tak parných dnech něco chladného. Je sice fakt, že já mám vedra mooooc ráda, ale už toho na mě bylo moc, takže toto příjemné ochlazení jsem uvítala s radostí :-)

Další odpovědi:

Hlásím:V Praze prdlajz.Ani kapička.
Doplňuji:
Změna - cca 10. Kapiček.

Zlatý

Ikdyž jsem dala na modlení stále nic. Ani kapka. Vysočina.
Doplňuji:
Nic ani slza.

Zlatý

Obrázek je Mirku moc pěkný u nás nepadla ani kapka ted jsem četla že Moravou se přehnaly
silné bouře a přívalové srážky ale jak říkám u nás nic a už se i modlím aby nám tu trochu skáplo, protože tu máme na zdechnutí.
Doplňuji:
Ted ve 23:45 nám tu trošku zapršelo

Bronzový

Tady bylo mnoho rachotu pro nic./okolí Brna/Spadlo pár kapek,ale pěkně to voní.

u nas na severni morave ne,sle poslala jsem kamaradku stanovat na slezkou hartu a sotva tam dojela tak pry lilo jak z konve

Bronzový

ZDRAVÍM , SVITAVY ANI KAPKA !!! UŽ JSEM ŘÍKAL HOSTŮM KDO SE UMÍ MODLIT AŤ TO ZKUSÍ A NIC . TADY JE TO SAHARA !!!

Bronzový

U nás to také vypadá jako na Sahaře.Po obědě začalo mrholit,ale kapky se ani nestačily spojit,aby udělaly souvislou mokrou vrstvu.Takže manžel opět přes hodinu zalíval.Teď větráme,aby klesla teplota v domě na milovaných 20 stupňů.
Takže Krkonoše také beze srážek:-(

Pokročilý

V Ostravě spadlo pár kapek a bouřka nebyla žádná. Teplo je i nadále a jsem za to ráda!

Zlatý

Prosím o prepáčenie, ale asi búrka preskočila priamo na Slovensko

Zlatý

Dnes ve 4.45 hodin velký liják. Jednou zahřmělo, jinak nic. Ale vyčistil se vzduch. Teď je příjemně.

Bronzový

Ne.Letím na Antarktidu:-).

Bronzový

asi takových 5 min takový poprašek, že to člověka snad dohnalo k depresi víc než kdyby ani nekáplo

Pokročilý

Zdravím, v Havířově ani kapka, je to masakr!!! Ted je venku 2O stupňů, nejde ani spát.

Stříbrný

Hurááá, už prší také u nás v LBC, i s bouřkou. Doufám, že nepráskne někde do sloupu s elektřinou.

Bronzový

Kdepak Miroslave,odpoledne na Hlinecku spadlo pár kapek,a než jsem přikryla dětem písek,tak bylo po dešti.Tak jsem myslela,že mě picne..Ale večer byla obloha červená,tak uvidím jestli něco přijde v noci.

Pokročilý

V sobotu k večeru začalo a prší doteď-neděle popoledni.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Příroda a životní prostředí

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Příroda a životní prostředí

Zlatý Drap 647
Zlatý beer 514
Zlatý annas 512
Zlatý hanulka11 447
Zlatý mosoj 364
Zlatý www 358
Zlatý marci1 238
Zlatý gecco 206
Zlatý quentos 183
Zlatý venkovan 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.