SonsyMite

Tak co vám dá zítra Ježíšek?

Doplňuji:
Už dnes? Mě dá nový monitor ;)

Nejlepší odpověď
anonym

Já se každoročně nechávám překvapit a nikdy jsem neřekl"nějaká blbost".Ty dárečky jsem dostával a dostávám z lásky svých nejbližších!

Další odpovědi
Drap

I když trvale patřím mezi nejhodnější, tak asi kulový.
I když nějaká blbost tam určitě bude.

hanulka11

Nám už nadělil dneska plno dárečků......jestli pak tobě taky zítra přinese?
Doplňuji:
a mě dal parádní křeslo k PC , zrovna si v něm lebedím :D:D

Deli

Pevně doufám, že novou kabelku 🙂
A pak jsem napjatá, co ještě, protože nám naježí už i naše starší dcerka!

dudu

König USB skener 35mm filmů a diapozitivů. Už se těším jaké ztracené poklady v podobě zapomenutých záběrů naleznu mezi stovkami diáčků, které se léta povalují kdesi v almaře.

DDarent

SGT 10.1
Razer nostromo

nejvíc jsem si přála helmu na skejt:)))a hru the sims:)))))))) tak snad :))) tak hezke vánoce:)

MILAN1961

víš já bydlím ve třetím patře v paneláku,máme malý okna a on má velkou prdel…takže zase nic