Tak co,už jste ukončili sezónu grilování ?!

Nejlepší odpověď
anonym

Ani jsme sezónu grilování nezačali, tak ji nemůžeme ukončit.
Doplňuji:
Myslela jsem jako, že doma negrilujeme, tak nemůže být žádné ukončení.

Další odpovědi
Zibner

Ještě ne. Zrovna včera jsme si ugrilovali steaky, ale už to na nějaký dlouhý vysedávání na terase neni. Zase za rok.

venkovan

Kdepak – dokud budou řidiči jezdit jako prasata, tak pořád bude kde „grilovat“.

anonym

Vlku z les,co to?