Shizuka

Tak co už jste koupili dárky :) ?

Páni já už se těším :D :)
Byly jste už nakupovat dárky ?
Jaké a pro koho jestli se můžu zeptat :)
Mám totiž problém co koupit svojí mamce tak bych
ocenila nějaké nápady a tak :)

Odpovědi
Lenča59

mamce jsem koupial bílé oční stíny a krásnou měkoučkou deku.

Taky jí můžeš koupit: šperky, parfém, šminky, tričko, něco namalovat…;)

venkovan

A co vyrobit vlastní rukou?

quentos

máme.
Když nemáš nápad, je nejlépe si nechat poradit buď přímo od budoucího obdarovaného, nebo od někoho, kdo ho dobře zná. Tak jsem to udělal já.
My cizí poradíme těžko.

Bedy

Ano, pro svou rodinu a pár nejlepších přátel.
A co koupit mamce? No, to se jí líbí nebo třeba to, co nemá. Bohužel tvou mamku neznám, nevím, co konkrétně doporučit.

fyziq

Nee, ani kupovat nebudu

zzzzz

já jedu za chvíli do Tesca, snad tam něco vyberu, zatím nemám koupené nic ☹