arygnoc

Tak co to je ten Wipeout?

v některém dotazu nekým jiným položeným (púroč je českej wipeout…) jsem se na to ptal, a nic.
Má to něco společného s vyhubením, vyhlazením?
nějaký program o hubení hmyzu?

;)
Doplňuji:
aha.

tedy zabíjení času.
na to čas nemám.

díky za info.

Nejlepší odpověď
Ponytail

Trochu mi to připomíná Hry bez hranic, které jsem jako dítě hltala. 🙂

Další odpovědi
hanulka11

je to šílená show , kde bojují proti sobě družstva, při šíleně nemožných úkolech

samicek333

Wipeout je televizní show, při který soutěží družstva z různých států, náš stát je spojený se Slovenskem. Dřív jsem to viděla na Barrandově jako drtivou porážku, kde proti sobě soupeřili lidi jako jednotlivci.

Pomelo74

Na Nově a na Markíze je to Wipeout Souboj národů a jsou tam 4 družstva.Čes­koslovensko,Bě­lorusko,Polsko,U­krajina.Jde o to ,že tři lidé z těch jednotlivých družstev musí přejít různé překážky.Jsou tam asi 4 kola.
Wipeout jako Drtivá porážka se vysílá,tuším na Barrandově a tak místo družstev jsou normální lidi z celého světa ( ??? ).