gecco

Tak co, pánové – dali byste si líbit 24hodinovou erekci? A co na to holky?

😉

http://www.li­dovky.cz/po-injekci-proti-aids-dokonala-viagra-kldr-se-chlubi-dalsim-zazracnym-lekem-1us-/zpravy-svet.aspx?c=A150623­_165051_ln_zah­ranici_msl
___
Mimochodem – nakolik považujete severokorejskou sebepropagandu režimu za pravděpodobnou?

Nejlepší odpověď
Klaproth

Další trapný pokus vrahů z Vol strýtu poškodit KLDR. Každý normálně uvažující člověk ví, že soudruzi z KLDR takové berličky nepotřebují. Erekce se dostavuje na povel a vydrží tak dlouho, jak si strana žádá.

Další odpovědi
briketka10

Máme dost našich povzbuzovačů pro muže,
kteří už „nemohou“, ale, proč hledat staříka,
když můžu ještě najít mladíka, který na to má 😁
Doplňuji:
A jejich propaganda je děsná prožít
bych tam nechtěla ani jeden den : /

pusinka50

No, jestli bych se mohla během těch 24 hod aspoň 8 hod vyspat, aniž by do mě „něco“ pořád šťouchalo, tak proč ne?:-)) 😁

Jen aby mi partner při té dardě viagry nechcíp dřív, než by k něčemu došlo:-(

Nevěřím tomu, Korejci se chlubí něčím, co nemají pořádně otestované. Značka „Made in China“ apod. mě pokaždé velmi rychle zklamala a žádným asijským výrobkům nevěřím. A třeba jejich hygiena při zpracování různých potravinářských výrobků, na to se nedá koukat ani na internetu, natož to jíst.

redy

Se myslí že během 24h je možná.Ne že by v jednom kuse 😁
Jinak jim nevěřím ani nos mezi očima.

quentos

To ani náhodou – jak bych potom močil??
Kim Čong Un ať jde s těmi propagandami někam, nápadně to připomíná „všeuměla“ Putina… pravděpodobné asi tak, jako že jednoho dne „něco“ vzniklo z „ničeho“…

Emefej

Pokud to nebude mít ten vedlejší účinek, že po pár kúrách budu vypadat jako Kim Čong Un, tak do toho jdu.

Není to žádná propaganda, v KLDR je možné všechno. Mluví z tebe pouze západní závist.

marci1

Ty jooo, ještě že to není tady ! 🙂 Propaganda válí. A co kdyby raději vymysleli plán, jak „nakrmit“ lidi, aby netrpěli hlady ? To by byla bomba : KLDR bez hladomoru ! 🙂

led

Pánové mírněte se! Zdraví máte jenom jedno…
My taky :)
KLDR díky jednotnému vedení na čele se soudruhem Nejnejvyšším dokáže ve všech směroch překonat náš skorumpovaný a upadající svět. Vždyť již jenom oni hájí baštu všech proletář

Luxx

a s člověkem to šlehne dřív než to stihne jakkoliv zaúčinkovat :D

zorro

To jsem měl loni. Šel jsem s tím k doktorce, co mi na to dá. Že prý byt, stravu a 5000 kapesné

anonym

32:26 – 35:00…
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=RHVBbLBC4FU
Sice rok starý,ale celý dokument je taky zajímavý.

anonym

Ale né,to bych nechtěl ani náhodou,24hodin furt to samý.

briketka10

pusinko

Tahle Tvoje věta mě bude dlóuho pronásledovat :
aniž by do mě „něco“ pořád šťouchalo, tak proč ne?:-)) 😁