Tak co myslíte ,máme tu už konečně jaro?

Dnes je tady u nás krásně ,nevím jak u vás?Ale víkend má být konečně krásnej.
Tak už budete grilovat nebo si jen tak užívat to opravdové jaro?
Díky za názory.

Doplňuji:
Drape neptal jsem se na kalendářní jaro,to dojde i blbcovi,
měl jsem na mysli slunečno a ty to dobře víš.

Nejlepší odpověď
kapka

Tak jasně, že si budeme užívat jaro. :) Ale my tady na Liberecku máme takový lety ověřený pravidlo. Dokud leží na Ještědu sníh, může se zima ještě vrátit. Respektive, až roztaje, je jistota, ze uz se nevrátí a bude teplo. Počkat, vymyslim na to nějakou rychlou pranostiku… Sníh na Ještědu, ke kamnům ještě jdu. :D :D
Jo, a ještě neroztál. Tak třeba o víkendu roztaje. :)

Další odpovědi
anonym

Taky doufám, že je už se zimou ámen, už mě ten zimišťák leze na nerv, už se těším na zahradu, celý den venku bez tlustý bundy, jen tak v kraťasech, hrozně se těším. Počasí vůbec na mě působí…ráno, když mě vzbudí sluníčko, hned se mi vylejzá z brlohu radostněji, tee jasnačka 🙂 Grilujeme i v zimě, ale to je taková rychlovka na prd

Drap

Kalendářní jaro už tady máme od března.

Agneta

Samba >>> taky souhlasím, že rychlovka je na prd:DDD

kapka

Jak kdy, hele. ;)

anonym

🙂

anonym

I blbcovi dojde,že jsem měl na mysli slunečno a krásné počasí,kalendář samozřejmě znám.
Mě čeká krásnej víkend ,ohýnek,opejkač­ka,první sekání trávy.Pohodička.

zjentek

Jugar, ty seš takovej mamlas, že bys dostal boda i za antiotázku ..nechápu ;q