Avatar uživatele
anonym

Tak co, máte ještě malý dáreček od majitele těchto stránek?

http://postim­g.org/image/tko8e­neft/

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? anonym, zjentek, gecco před 3151 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
uccello

Ne, ale ještě se pro jistotu podívej na záda, abys tam neměl Živí Mrtví. :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Ono je černý, jo? Aha, já si ho představovala bílý, jako tyhle stránky, proč černý? Kdo to vymyslel?
Ale to maj jen zlatí, ne? Nebo jak to je? Ještě by tam měl každý mít svůj nick, pak by se ale mohlo stát, že půjde mezi lidi a dostane flaškou po hlavě 😁

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
odik

Žádné triko jsem nedostal, ale kdyby ano, tak bych si ho považoval, nosil šetrně a pral s láskou, tak aby mi vydrželo co nejdéle (alespoň tak dlouho, jako to tady bude fungovat).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Stále mám,jen ten nápis už je trochu opraný.Chtělo by to nějak obnovit a jako dárek pro změnu třeba hodinky,nebo týdenní hromadný pobyt uživatelů někde u moře.;-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gecco

Ještě ne…
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Někde ano.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Nie a ani som nemala.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

ty brďo tak to chci!
Protože nemám, neměl jsem a je to nespravedlivé a není fér, že takovej svršek má kdejakej řezník a já ne

..tak jako to tričko není špatné, ale já bych „jako dáreček potřeboval“ radši novej laptop a nebo aspoň příspěvek na něj, abych tady mohl často se měnícímu majiteli webu seriózně přispívat.
Víte, já si už jeden notes na odpovědích odepsal ..jinak teď mám švestičky, domácí, přímo ze zahrádky ;qqq

Upravil/a: zjentek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Fuj co je to za chlapa?
Dárek nemám a ani jsem neměl.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Jugare, fuj se neříká!

před 3151 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek