Tak co, máte ještě malý dáreček od majitele těchto stránek?

http://postim­g.org/image/tko8e­neft/

Nejlepší odpověď
uccello

Ne, ale ještě se pro jistotu podívej na záda, abys tam neměl Živí Mrtví. :)

Další odpovědi
anonym

Ono je černý, jo? Aha, já si ho představovala bílý, jako tyhle stránky, proč černý? Kdo to vymyslel?
Ale to maj jen zlatí, ne? Nebo jak to je? Ještě by tam měl každý mít svůj nick, pak by se ale mohlo stát, že půjde mezi lidi a dostane flaškou po hlavě 😁

odik

Žádné triko jsem nedostal, ale kdyby ano, tak bych si ho považoval, nosil šetrně a pral s láskou, tak aby mi vydrželo co nejdéle (alespoň tak dlouho, jako to tady bude fungovat).

ten který je

Stále mám,jen ten nápis už je trochu opraný.Chtělo by to nějak obnovit a jako dárek pro změnu třeba hodinky,nebo týdenní hromadný pobyt uživatelů někde u moře.;-)

gecco

Ještě ne…
😉

Drap

Někde ano.

led

Nie a ani som nemala.

zjentek

ty brďo tak to chci!
Protože nemám, neměl jsem a je to nespravedlivé a není fér, že takovej svršek má kdejakej řezník a já ne

..tak jako to tričko není špatné, ale já bych „jako dáreček potřeboval“ radši novej laptop a nebo aspoň příspěvek na něj, abych tady mohl často se měnícímu majiteli webu seriózně přispívat.
Víte, já si už jeden notes na odpovědích odepsal ..jinak teď mám švestičky, domácí, přímo ze zahrádky ;qqq

anonym

Fuj co je to za chlapa?
Dárek nemám a ani jsem neměl.

anonym

Jugare, fuj se neříká!