SinceX

Tak co, dali jste si novoroční předsevzetí?:o)

Otázka a bez doplň. informací..

Odpovědi
Jahoda

Ne. Zatím jsem spokojena. Pokud něco budu chtít změnit, udělám to během roku…

iceT

Původně jsem si nedala žádné,posléze jsem rozhodnutí přehodnotila,a ve finále jsem se rozhodla,ale raději jsem si to nechala pro sebe a uvidíme co se bude dít v průběhu roku.

anonym

Ano. Přestanu odpovídat na otázky na které dotyčná zná odpověď:-)

vlastina

NE

anonym

Drive jsem to delala,dnes uz ne.