Tak co,budete pokračovat v pití samostmívacího alkoholu ?!

Výrobce,distributor a prodejce pančovaného alkoholu by měli dostat paragraf za masovou vraždu!

Nejlepší odpověď
www

Ne, já jsem totiž ještě s tvrdým ani nezačal 😁.
A zavřít by se tady mělo i z důvodů jiných snad pětinu lidí ve státu.

Další odpovědi
mosoj

Bla, bla. Je to o morálce lidí která jde do háje ( ona je už o hodně dál). Člověk který míchá dřevný líh do etanolu je buď bezkonkurenční zločinec, nebo blbec. Možná že ani neví co dělá. Když to tady čtu vůbec bych se nedivil.
Tvrdý nepiji a v hospodě bych si nikdy nenechal nalít! Jenom hospodský ví co má v té okolkované flašce a morálku lidé zlikvidovali !!!!

zzzzz

Já nepiju alkohol vůbec. Je to hrozná situace, tak jako ty divně zapáchající cigarety, tak i tento rozlévaný „alkohol“ se prodávají na každém rohu. Je mi líto hlavně těch, kteří v domnění, že si kupují originál, koupili toto svinstvo. Myslím si, že vláda v tomto případě opět zaspala a mohla vydat nařízení, které by po dobu, než se situace vyřeší, zakázalo prodej tvrdých lihovin úplně.

venkovan

Pokud si musím dát štamprdli někde u stánku apod, tak to o něčem hovoří. Když chceme pít to nejlevnější, tak to o něčem vypravuje.
Nicméně – viník se zřejmě nenajde

anonym

www,s měkkým to není ono.