redy

Tak bychom měli začít řádit, čas se krátí?

Nemám ráda tyhle odhady ale co když nám zbejvá fakt jen tři měsíce?
KONEC SVĚTA: Katastrofa má podle proroctví přijít už v září!

Nejlepší odpověď
Drap

To je na každém, jak to zváží. Během mého života už byl tolikrát prorokován konec světa, že už bych ani nespočítal kolikrát.

Další odpovědi
gecco

Kdybych měl řádit ještě víc, než dosud, vydržím tejden – a zbytek času do konce světa budu sledovat z JIP na kapačkách…
😉

ten který je

Tak jdeme na to.DD

led

otázka je položená rečníckym spôsobom bez uvedenia akéhokoľvek zdroja – je to len akési tvrdenie asi formou „upiekla som koláč“ bez ďalších podrobností a vy ostatní sa domýšľajte.
Preto na vašu diskusnú otázku vlastne možno odpovedať opäť len diskusné odpovede, ktoré nikomu nič nedajú, len akési duševné cvičenie – uvoľnenie s poznámkou:
a jejé zasa nejaký Prorok Rak… "ej Raku, Raku, zle je, akokoľvek odpoviem, môže by ť aj správne aj nesprávne"Vepište odpověď…

orwell

Neradujme se a nespoléhejme na to! Možná jde jen o trik, kterým si obchodníci chtějí vylepšit tržby.

Pepa25

Pominu podle mého názoru nesmyslný článek na Nově a jen zareaguju, jak se zachovat, pokud by to lidstvo vědělo:
ve filmu Simpsonovi ve filmu (http://www.csfd­.cz/film/222258-simpsonovi-ve-filmu/) je hezká scénka, kdy v reakci na hrozící nebezpečí vyběhnou lidé z kostela a z hospody a vymění si místa: zbožní zamíří do hospody a alkoholici se modlit … 😉 Takže „carpe diem“ by asi převládlo, ale kdoví …

turbo085

By sme :)))) když tak bychom ;)

anonym

Zase Američani…
Doplňuji:
Nechápu proč bůh nezvolil místo dopadu meteoritu v ČR?!

Funna

když pominu to, že tvá otázka je položená jen naprázdno (my nejsme reverend Efrain Rodriguez, kterému řekl bůh, nač zrovna teď myslíš a nač se ptáš)…tak se mi líbí předpoklad všech šiřitelů takovýchto zpráv, kteří si myslí, že co posluchač, to blbec…a zase jen američani (zbytek světa nejspíš práve slezl ze stromů) jsou jediní, co to všechno objeví a zachrání svět…

anonym

To je zase kamuflage.

lexx

o onom DNI neví nikdo, ani andělé v Nebi, ani Syn jenom Otec sám (Bible)

anonym

http://tn.nova­.cz/clanek/ko­nec-sveta-katastrofa-ma-podle-proroctvi-prijit-uz-v-zari.html

redy

turbo085– jdi se bodnout! 🙂

turbo085

Nejdu, nejsem blázen a sebevražedné sklony také nemám;)

redy

🙂

led

turbo085 odpovedal v zmysle otázky – odpovedal rovnako nejasne

redy

led co je na tom nejasné?