SajmonModer

Tak, a na co se budete dívat dnes večer?

Zase na nic, jako včera? :)
Doplňuji:
Tobě taky, hanulko!

Nejlepší odpověď
johana 56

Mám pěkné nové fotky z výletu v horách,tak je stáhnu a večer je pryč.

Další odpovědi
hanulka11

Už to víš dopředu.Za chvíli si vezmu štos časopisů, které mi tu nechala dcera a zalezu slastně po dost perném dnu do postele …věřím,že při nich usnu,ani je nepřečtu

a všem přeji
http://img.na­dapenny.com/t20/110­58/nadap131100689­270230.jpg

janek66

Na nic.Ještě chvíli pobrouzdám po netu a pak se oddám sladké náruči snění.

panenka

Dnes na nic mám moc práce takže budu jako včera sedět u PC a pracovat at už to mám vše udělané.

hanny 2

Na primě začíná Ostrov,tak uvidíme…Když tak to jistí pan Donutil na ČT 1.

ten který je

Dívám se na dokument s Otakarem Vávrou na ČT2.

Honzucha

Já si za chvíli pustím Paranormal.Ac­tivity.2.2010­.UNRATED.720p­.BluRay.x264-Felony

anonym

Já? Na strop!