Tak,a je to v pytli.

Reaguji na již mnou vloženou otázku: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/chlapi-drzte-mi-palce

Včera nám dcera porodila vnuka a já „musím“ své manželce koupit slíbené náušnice,ale rád ji je koupím a ten sud piva vypiji po troškách! 😁
Doplňuji:
Děkuji Vám za gratulace a proto že se rád chlubím cizím peřím,dávám do světa fotku mého vnoučka Šimůnka.

http://img.na­dapenny.com/t20/112­12/nadap091128555­960232.jpg

Nejlepší odpověď
tom004

Blahopřeji oběma.A,doufám,že si vybereš,to správné pivo,a manželce,ty nejhezčí náušnice.:)
Doplňuji:
Je vidět,že si rodiče dali záležet.Pěknej kluk. :))

Další odpovědi
anonym

Tip na vnučku byl promyšlený, protože v případě vnuka nebudeš sobec s cenou pomíjivého charakteru, narození vnuka převyšuje prohru a konečně, výhra stejně zůstane doma.
Jménem celé polulace děkujeme za vylepšení demografické křivky a congratulation!
Doplňuji:
Ještě jsi neuvedl porodní míry.
Ale jak se zdá, má plnou porodní váhu, buclaté tvářičky a hojné vlásky napovídající předpokladu slušného estrogenu a tím i vyhlídek na plodnost, navzdory dnešním civilizačním trendům.

hanulka11

Tak dědku, gratuluji, tak ona si jistě vybere manželka pěkné náušnice
a ještě to pívo …na zdraví

http://img.na­dapenny.com/t20/110­78/nadap130957556­590231.gif
Doplňuji:
panebože ,celej děda???!!!!!!!!

anonym

Take gratuluji i mladejm … a sud pit sam po troskach ?? To je nejake smutne. ! Tak sup ! Pozvat sousedy a pratele a at je do vecera vypito !! 🙂 -iv-
Doplňuji:
Nadherny malicky Barbakanek. ! Cely deda ! 🙂

  • iv-

arygnoc

gratuluji.
i když jste v tom nevinně.

johana 56

Gratuluji.Siby se mají plnit nejen o Vánocíćh.

ten který je

Tak dědoušku gratuluju a ted si nacpi dýmku dobrým tabákem a běž to oslavit.;-)

anonym

Gratuluji!
Doplňuji:
Je nádhernej!

Berušinka

Také gratuluji – chlapeček je krásný =)

dědapetr

Také se připojuji k gratulaci k vnukovi.

Terryle

Jejdaa, a ten se poved! :o) Krásnej kluk. Tak ať je zdravej, rodinka šťastná a ať vám dělaj všichni radost. A ty náušnice berte z lepší stránky, manželce budou slušet, bude z nich mít radost, bude hezká a usměvavá a koukat se na ni budete VY ;o) a to se přece vyplatí!

Děda Louda

Tvoje prohraná sázka není ničím, co by tě mělo rmoutit.
Vítej do spolku dědečků.
Hlavně buďte všichni zdrávi a dělejte si navzájem jenom radost.

hanny 2

Moc gratuluji!!!

Jikra

I já bych rád přidal gratulaci.

Deli

Tak ať hezky roste!

pokazdejinak

:D taky gratuluji, je kouzelnej – tak ať roste ve zdraví a ať ho rodiče moc nezlobí ;)