Avatar uživatele
Sandy

„Tajný deník“ v PC

Sháním nějaký program, do kterého bych si mohla psát svoje nápady a postřehy, bez toho, aby se mi tam někdo dostal, nejlépe aby šel zablokovat heslem. Znáte nějaký takový program? Nebo třeba jen způsob, jakým ostatním uživatelům počítače znepřístupnit dokumenty word. Vím, že něco takového jde ve OneNote, ale ten mi nevyhovuje. Mohlo by to být i něco online, nejedná se o důležitá data.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? suaeda, Fight Teddy před 4630 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hlada

Safetica Personal – šifrování souborů
Lock and Hide – zaheslování a skrývání složky
Folder Defenze
Free Hide Folder
Microsoft Private Folder
Ashampoo Magical Security – šifrování souborů

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

HD se dá rozdělit na více sekcí (tu Vaši a tu pro „ostatní“) a tu svou si můžete zaheslovat.

Nebo si ten deník neukládat na HD, ale na net (úložiště souborů zdarma na netu, třeba na www.box.net )

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
simsalabim

Já se snažím psát takovou svojí knížku a taky to mám pod heslem. Stačí ti Word 2007.
Dáš „Tlačítko Office“ (Kolečko úplně nahoře vlevo), potom najedeš na „Připravit“ a dáš „Šifrovat dokument“. Napíšeš a potvrdíš heslo a máš to.
Záleží, jestli máš ten Word 2007. Se starým jsem to nezkoušela.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ella

obyčejný open office – dokument si při ukládání můžete nastavit, aby šel otevřít až po zadání hesla – taky mám z dřívějších dob takhle deník v PC – stačí dát: Soubor → Uložit jako → Uložit s heslem (na nejdete úplně dole, kde se dá vybrat typ souboru a název dokumentu).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
casey

nejpohodlnejsi varianta je pouzit nejake uloziste ne netu, dalsi je poouzit zaheslovanou cast na disku napr. pomoci sw truecrypt.
Pouzivam oboji net na ruzna data, truecrypt na tajna.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
mariohlas

Jednoznačně DOPORUČUJI free program SecretFolder. Pro někoho může být potíž v tom, že je jen EN (kromě maďarštiny, …), ale ovládání je prajednoduché, lze si osvojit. Zkoušel jsem několik free, když skončily havárií, hledal jsem další ; tento se mně nepodařilo zbortit. Provozuji jej už na Win7 (>2 roky) a Win8.1 (>rok) bez problémů.
http://www.sof­tpedia.com/

před 3169 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek