Avatar uživatele
anonym

Tajemství absurdit bruselských směrnic odhaleno? Překvapuje vás to?

V Bruselu je několik stovek špiónů, kteří kromě krádeží tajných dokumentů (ruští špióni), lobují i v některých klíčových oblastech v zájmu svých mateřských států.
viz šokézní odkaz:
http://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/evropa/279396-brusel-se-stal-hlavnim-mestem-spionu.html

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? manon, beer, Deli, www, anonym, anonym před 4231 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Odpoveď byla označena jako užitečná

Připadá mi to normální. Tam kde se „tvoří dějin“ a kumuluje se moc a vliv, tam se špioní. Nedělám si iluze, že by zrovna Brusel měl být vyjímkou.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
beer

Odpoveď byla označena jako užitečná

I když je EU poměrně mladá organizace, její systém je až moc zkostnatělý a byrokratický. To vše nahrává ke zneužití jeho slabin, sám si proto díky svým disfunkcím o to přímo koleduje.
Tudíž mne to vůbec nepřekvapilo, je to naopak zcela logické.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?www Nahlásit


Avatar uživatele
Ar

Osobně Novinky.cz vůbec nepovažuji za „bernou minci“ spíše mi to připadá jako obdoba Rudeho práva zkřížená s Bleskem.
Většinou jde o přvzatý článek a převrácený na hlavu. Jen mám čím dál větší dojem, že „rusofobie“ , „činofobie“ a „iranofobie“ v případě redaktorů Novinek.cz se blíží k hranici, kdy už nestačí ambulantní a začíná ústavní léčba.
To, že celej bruselskej parlament je k prdu, to lidé vědí i bez novinářů. V případě Novinek.cz rádobynovinářů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Hned po ránu a takovou krutou pravdu.

Ale líbí se mi příspěvek :Jaromír Hastík, Podolí.Praha je hlavní baštou lidí, kteří jsou odpovědni za zdevastovanou státní ekonomiku, rozkradená hospodářství, nezájem státu o své občany a pokles morálních a lidských hodnot na nejmenší míru za mnoho let. Pod hlavičkou demokratického státu vlezla naše vládnoucí elita v roce 2004 do zadnice kdysi pro nás bezvýznamného Bruselu, když jsme předtím konečně vylezli za velkého jásotu ze stejné části těla Rusům…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
manon

Mělo by?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

když vemu, že Merkel chtěla ekonomiku do Bruselu. Státům by určovala EU dluh, rozpočet apod.
Je to pouze boj původních zakladatelů EU (asi 3–5 států,uhlí, ocel aj.), které vyústily v EU. Studená válka padla, ale stále je boj o nadvládu. NSR to zkouší. Třeba i vlastního prezidenta, ústavu, prostě EU. Nemám rád Klause ale poslední dobou s ním souhlasím (dost reje posledního 1/2 roku do EU) http://zpravy­.idnes.cz/des­trukce-evropske-demokracie-je-v-posledni-fazi-varoval-klaus-pvb-/domaci.aspx?c=A120923­_095422_domaci_fih

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

ad manon, pokud by otázka byla od někoho jiného, byla by tvá glosa stejně jízlivá?
(Bleskový palec je více než příznačný).

před 4231 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
manon

Ježiš, já nechtěla být jízlivá. To je skepse, Dr.Axl. Jinými slovy – mne už nemůže překvapit nic. Zase se štětíš zbytečně. Dobré ráno a hezký den přeji.

před 4231 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Sorry, vše dobré a opětuji přání nedělního rána.
Abys pochopila, tvá glosa se dá vyložit i tak zlověstně, žes sama napojena na špionážní struktury a nejen o všem víš, ale dokonce se na nich podílíš.
Tak se prosím, nediv, že ve mně hrklo při myšlence jaké hady tady to hřejeme na svých naivních a dobrosrdečných prsou.
(Pak by ta tvá musela být šálivě svůdná a mataharovsky záludná až zákeřná jako pestíky masožravek a kusadla kudlanek nábožných).

před 4231 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
manon

Přesně taková jsem. Momentálně už odhalená matahariovská manon :)

před 4231 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Ani jsi nekomentovala tu zdařilou básnickou metaforu o šálivých vnadách?

před 4231 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
manon

Já poesii kolikrát vůbec nepochopím :) Na mne se musí polopatě :)

před 4231 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

A já , blázínek jsem v tobě spatřoval symbol, s nostalgií, když jsem coby neochmýřený mladík recitovával slavnou Nezvalovu pasáž z Manon Lescaut
(Manon je motýl, Manon je včela, Manon hje růže vhozená do kostela, Manon je vše, co neztratí svůj pel, Manon je rozum, který mi uletěl. – safra jak se mi to vybavuje, zároveň si uvědomuji, jak jsem trestuhodně podléhal takovým vampům, jako ses mi jevila i ty. A teď ten šok, z vábničky se klube jedovatý štír!! )

před 4231 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
manon

manon má mnoho tváří – teď jsi kápl na druhou :) – ale ta třetí je lichá, jedovatá nejsem, kdepáák :)

před 4231 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
manon

Dala jsem Ti hvězdičku, podívej. I když politika není moje hoby. Ale je neděle, normálně bychom za starých dob chodili v tento čas do kostela, tak zkusíme být na sebe chvíli hodní místo toho :)
A kde je bleskový palec?

před 4231 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Na téma dnešního kostela právě plichtím otázku na téma převratu v seznamu 7 smrtelných hříchů.

před 4231 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Za hvězdičku dík, ten bleskový palec jsem měl na mysli od číhající Sůwy, a proto jsem zostražitěl, tam většinou následuje nějaká skrytá agrese jen proto, že jsem si troufl kdysi napsat, že i v domácnosti má být elektrika podle norem a s příslušnou výchozí revizní zprávou, jež dává záruku, že nájemníkovi nehrozí úraz el. proudem.
P.S. Na tebe jsem přece hodný i mimo neděli, copak jsi nezaregistrovala ten hluboký a významný podtext u diskuze s metaforou o „něžných retech“?

před 4231 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
manon

Zaznamenala jsem, že jsi občas hodný, Sůwa je taky hodná a palec mi dala asi proto, že pozná dobrou odpověď :)

před 4231 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Dočkej času jako…,ocko ještě spí!

před 4231 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Replika je určena manon, kdy se konečně odnaučíš zlozvyku skákat druhým do dialogu, jenž nebyl určen tobě.
A'propos, v logice máš taky mezery, neb odkaz demaskuje sabotování Bruselu od nepřátelských struktur (a'la Mráz přichází z východu), nikoliv její původní ušlechtilý záměr.

před 4231 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Logika sem,logika tam,nám už je to všechno jedno…la,la,la

Mimochodem,diskuze je jen pro VIP ?

před 4231 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Diskuze je pro všechny, má-li přímý vztah k otázce.
Jalové a nemístné popouzení kodex odsuzuje.
A pokud zapomínáš na logiku, pak tvá odpověď nabývá protiřečícího si obsahu, proto ta replika, nic osobního, zase jen strohá fakta.

před 4231 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Nějak mi uniká, jakou souvislost s otázkou má úvaha o ňadrech manon a citování básně. Jinak jsi opět porušil kodex, protože se jedná o vyloženě chatovací otázku. Howgh

před 4231 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Ale sůwo,on a porušit kodex?

před 4231 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Jo, jo barbakane. Už je to tak, jenže on asi neví přesně co to je chat 🙂 a tím pádem se téměř pokaždé ptá na osobní názory a tím permanentně porušuje posvátný kodex.

před 4231 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
manon

barbakan: lalala…nám už je to fuk :)

před 4231 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

🙂

před 4231 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Nejlépe maskovaný je prý špion Šiškin 🙂.

před 4231 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

ad sůwa,druhý bleskový palec u odpovědi manon,více než příznačný!

před 4231 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
manon

Mne tady každý rozebírá, už jsem na šroubky a teď už žádný palec za odpověď nedostanu, páč se všichni lekli :D

před 4231 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Manon neboj, BLBIS je tu jen jeden 🙂.

před 4230 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Nemáš příště vypouštět bubliny, že bys mohla mít smluvní závazky vůči BIS.

před 4231 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek