Tajemství absurdit bruselských směrnic odhaleno? Překvapuje vás to?

V Bruselu je několik stovek špiónů, kteří kromě krádeží tajných dokumentů (ruští špióni), lobují i v některých klíčových oblastech v zájmu svých mateřských států.
viz šokézní odkaz:
http://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/evropa/279396-brusel-se-stal-hlavnim-mestem-spionu.html

Nejlepší odpověď
anonym

Připadá mi to normální. Tam kde se „tvoří dějin“ a kumuluje se moc a vliv, tam se špioní. Nedělám si iluze, že by zrovna Brusel měl být vyjímkou.

Další odpovědi
beer

I když je EU poměrně mladá organizace, její systém je až moc zkostnatělý a byrokratický. To vše nahrává ke zneužití jeho slabin, sám si proto díky svým disfunkcím o to přímo koleduje.
Tudíž mne to vůbec nepřekvapilo, je to naopak zcela logické.

Ar

Osobně Novinky.cz vůbec nepovažuji za „bernou minci“ spíše mi to připadá jako obdoba Rudeho práva zkřížená s Bleskem.
Většinou jde o přvzatý článek a převrácený na hlavu. Jen mám čím dál větší dojem, že „rusofobie“ , „činofobie“ a „iranofobie“ v případě redaktorů Novinek.cz se blíží k hranici, kdy už nestačí ambulantní a začíná ústavní léčba.
To, že celej bruselskej parlament je k prdu, to lidé vědí i bez novinářů. V případě Novinek.cz rádobynovinářů.

anonym

Hned po ránu a takovou krutou pravdu.

Ale líbí se mi příspěvek :Jaromír Hastík, Podolí.Praha je hlavní baštou lidí, kteří jsou odpovědni za zdevastovanou státní ekonomiku, rozkradená hospodářství, nezájem státu o své občany a pokles morálních a lidských hodnot na nejmenší míru za mnoho let. Pod hlavičkou demokratického státu vlezla naše vládnoucí elita v roce 2004 do zadnice kdysi pro nás bezvýznamného Bruselu, když jsme předtím konečně vylezli za velkého jásotu ze stejné části těla Rusům…

manon

Mělo by?

anonym

když vemu, že Merkel chtěla ekonomiku do Bruselu. Státům by určovala EU dluh, rozpočet apod.
Je to pouze boj původních zakladatelů EU (asi 3–5 států,uhlí, ocel aj.), které vyústily v EU. Studená válka padla, ale stále je boj o nadvládu. NSR to zkouší. Třeba i vlastního prezidenta, ústavu, prostě EU. Nemám rád Klause ale poslední dobou s ním souhlasím (dost reje posledního 1/2 roku do EU) http://zpravy­.idnes.cz/des­trukce-evropske-demokracie-je-v-posledni-fazi-varoval-klaus-pvb-/domaci.aspx?c=A120923­_095422_domaci_fih

anonym

ad manon, pokud by otázka byla od někoho jiného, byla by tvá glosa stejně jízlivá?
(Bleskový palec je více než příznačný).

manon

Ježiš, já nechtěla být jízlivá. To je skepse, Dr.Axl. Jinými slovy – mne už nemůže překvapit nic. Zase se štětíš zbytečně. Dobré ráno a hezký den přeji.

anonym

Sorry, vše dobré a opětuji přání nedělního rána.
Abys pochopila, tvá glosa se dá vyložit i tak zlověstně, žes sama napojena na špionážní struktury a nejen o všem víš, ale dokonce se na nich podílíš.
Tak se prosím, nediv, že ve mně hrklo při myšlence jaké hady tady to hřejeme na svých naivních a dobrosrdečných prsou.
(Pak by ta tvá musela být šálivě svůdná a mataharovsky záludná až zákeřná jako pestíky masožravek a kusadla kudlanek nábožných).

manon

Přesně taková jsem. Momentálně už odhalená matahariovská manon :)

anonym

Ani jsi nekomentovala tu zdařilou básnickou metaforu o šálivých vnadách?

manon

Já poesii kolikrát vůbec nepochopím :) Na mne se musí polopatě :)

anonym

A já , blázínek jsem v tobě spatřoval symbol, s nostalgií, když jsem coby neochmýřený mladík recitovával slavnou Nezvalovu pasáž z Manon Lescaut
(Manon je motýl, Manon je včela, Manon hje růže vhozená do kostela, Manon je vše, co neztratí svůj pel, Manon je rozum, který mi uletěl. – safra jak se mi to vybavuje, zároveň si uvědomuji, jak jsem trestuhodně podléhal takovým vampům, jako ses mi jevila i ty. A teď ten šok, z vábničky se klube jedovatý štír!! )

manon

manon má mnoho tváří – teď jsi kápl na druhou :) – ale ta třetí je lichá, jedovatá nejsem, kdepáák :)

manon

Dala jsem Ti hvězdičku, podívej. I když politika není moje hoby. Ale je neděle, normálně bychom za starých dob chodili v tento čas do kostela, tak zkusíme být na sebe chvíli hodní místo toho :)
A kde je bleskový palec?

anonym

Na téma dnešního kostela právě plichtím otázku na téma převratu v seznamu 7 smrtelných hříchů.

anonym

Za hvězdičku dík, ten bleskový palec jsem měl na mysli od číhající Sůwy, a proto jsem zostražitěl, tam většinou následuje nějaká skrytá agrese jen proto, že jsem si troufl kdysi napsat, že i v domácnosti má být elektrika podle norem a s příslušnou výchozí revizní zprávou, jež dává záruku, že nájemníkovi nehrozí úraz el. proudem.
P.S. Na tebe jsem přece hodný i mimo neděli, copak jsi nezaregistrovala ten hluboký a významný podtext u diskuze s metaforou o „něžných retech“?

manon

Zaznamenala jsem, že jsi občas hodný, Sůwa je taky hodná a palec mi dala asi proto, že pozná dobrou odpověď :)

anonym

Dočkej času jako…,ocko ještě spí!

anonym

Replika je určena manon, kdy se konečně odnaučíš zlozvyku skákat druhým do dialogu, jenž nebyl určen tobě.
A'propos, v logice máš taky mezery, neb odkaz demaskuje sabotování Bruselu od nepřátelských struktur (a'la Mráz přichází z východu), nikoliv její původní ušlechtilý záměr.

anonym

Logika sem,logika tam,nám už je to všechno jedno…la,la,la

Mimochodem,diskuze je jen pro VIP ?

anonym

Diskuze je pro všechny, má-li přímý vztah k otázce.
Jalové a nemístné popouzení kodex odsuzuje.
A pokud zapomínáš na logiku, pak tvá odpověď nabývá protiřečícího si obsahu, proto ta replika, nic osobního, zase jen strohá fakta.

Sůwa

Nějak mi uniká, jakou souvislost s otázkou má úvaha o ňadrech manon a citování básně. Jinak jsi opět porušil kodex, protože se jedná o vyloženě chatovací otázku. Howgh

anonym

Ale sůwo,on a porušit kodex?

Sůwa

Jo, jo barbakane. Už je to tak, jenže on asi neví přesně co to je chat 🙂 a tím pádem se téměř pokaždé ptá na osobní názory a tím permanentně porušuje posvátný kodex.

manon

barbakan: lalala…nám už je to fuk :)

anonym

🙂

Sůwa

Nejlépe maskovaný je prý špion Šiškin 🙂.

anonym

ad sůwa,druhý bleskový palec u odpovědi manon,více než příznačný!

manon

Mne tady každý rozebírá, už jsem na šroubky a teď už žádný palec za odpověď nedostanu, páč se všichni lekli :D

Sůwa

Manon neboj, BLBIS je tu jen jeden 🙂.

anonym

Nemáš příště vypouštět bubliny, že bys mohla mít smluvní závazky vůči BIS.