Tahle učebnice Angličtina pro samouky (Fragment) je na přímé metodě založena? V čem se liší od jiných učebnic?

http://www.frag­ment.cz/prehled/u­cebnice-odborna-a-technicka-literatura/cizi-jazyky/vseobecne-a-ostatni/pro-samouky/anglictina-pro-samouky-s15106158

Nejlepší odpověď
Syd

Jé, tu mam doma. Nevím jak přesně bych si měla takovou přímou metodu představit, od jiných se liší snad jedině tím, že jsou tam některý texty skutečně humorný (ne že by tam byly anekdoty, jen že tam ta hlavní postava někdy zažívá úsměvný situace) a tudíž to neni taková otrava jako jiný „suchý“ učebnice. To je tak asi všechno, jinak je to uplně běžná učebnice kde je na začátku lekce text, za tím slovíčka a slovní obraty, něco málo gramatiky, nějaký cvičení a krátký texty. K doplnění studia ano, ale určitě se tím anglicky nenaučíte, to samostudiem z učebnice nejde.