Tady se něco změnilo?

Zadala jsem otázku a chtěla udělit palec za odpověd, ale nejde to, je to jen u mě nebo i u vás?
Doplňuji:
ani tady mi to nejde

Nejlepší odpověď
quentos

mně to jde

Další odpovědi
verka

…a jsi přihlášená?

ReHu

Kterou otázku, zkusím to. Jestli to je ta, o blokování PC, tak tam mi to jde 🙂.
Nevyčerpala jsi limit? Nebo zkus restart.

led

skontrolujte si JavaScript. Možno máte zablokovanú stránku.

macek

Mě to taky funguje

led

oznámila ste už, že ste sa vrátila plná zážitkov. Možno preto vám to nejde. 🙂
Mne to fuguje a ako vidí, druhým tiež.

annas

Buraku, jak bylo na výletě? Kterou trasu jste zvolili?

anonym

děkuji za zeptání,bylo to senzační,nakonec jsme jeli do Lednice,opravdu stojí za to se tam podívat

annas

Hlavně že jste všichni spokojeni.