Bičiště

Tady může sám sebe někdo z vlastní vůle deaktivovat? Všechny jeho otázky-odpovědi zmizí?

Já si myslel,že zkrátka odejde z vlastní vůle a když jej třeba po roce napadne, že se vrátí, pokračuje, naváže i na své body.Nebylo by to tady poprvé. Třeba otázka, za kterou se po čase stydím – mohu si ji sám sobě vymazat? Občas je tu stesk, že někdo někomu vymazal otázku. Myslím, že to nejde. Na to má pravomoc pouze správce.

Nejlepší odpověď
anonym

Včera už byla otázka na deaktivaci naposled a ne poprvé, stačí jen nahlédnout. Za ten rok, co tu jsi, už několikrát, kromě toho i v pravidlech a častých dotazech.
Viz odkaz níže:
Doplňuji:
Pokud si někdo nechá deaktivovat profil na vlastní žádost, vše zůstává, jen se nemůže přihlásit. Když si nechá profil přímo vymazat, otázky a odpovědi sice zůstávají, ale místo již neexistujícího nicku se u původních otázek a odpovědí, zobrazí jen obecně anonym.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/miroslavst-ma-deaktivovany-uzivatelsky-profil-je-to-jeho-volba-nebo-prace-admina

Další odpovědi
anonym

Nejen správce má pravomoc smazat otázku,ale většinou ji smažou ti,kterých se dotkla,kterým se nelíbí kritika,kterým .­....

Smazat otázku či odpověď můžou take stříbrní a zlatí,ale to se stává jednou,dvakrát za deset let! A nemusíš se deaktivovat,stačí sem nechodit!