Ella

Tady je nějaká poradna?

Ptám se kvůli této otázce:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/dobry-den-o-vikendu-jsem-vam-psala-e-mail-s-zadosti-s-pomoci-se-sepsanim-odvolani-proti-opetovnemu-nepriznani-pid

Je tady možnost „poslat email do poradny“???
Děkuji za odpověď =)
Doplňuji:
Myslela jsem to tak, že ta otázka zní, jako kdyby si paní stěžovala, že SEM psala do poradny mail a nikdo jí neodpověděl

Nejlepší odpověď
roxy52

Tam ale máte i jasnou a stručnou odpovědˇ od KROPÍKO,nebo o co vlastně jde…?????

Další odpovědi
led

Samotná otázka – skôr sťažnosť od Mimy je nekonkrétna. Bol to jej jediný príspevok. Napísala email niekomu o radu. Kropítko odpovedala na jej sťažnosť – otázku.
Poradna tu funguje na jasnú a konkrétnu otázku. Určite sa najde niekto, kto veci rozumie a odpovie.

Heslo dňa: Pýtame sa jasne a konkrétne

arygnoc

led:

kéž by vás tazatelé vyslyšeli!

anonym

Ale ano, my jsme vám rozuměli, paní si to asi popletla, ale odkaz na kropitkovu reakci je jednoznačný.