bobánek

Tady asi neplatí zákon na ochranu zvířat?Prosil bych zlaté uživatele aby otazka zustal kde je!

http://www.stre­am.cz/video/559099-vyuka-jezdeni-na-koni-na-szes-lanskroun

Nejlepší odpověď
iceT

Na toto video jsem dnes narazila omylem,myslela jsem že to bude něco zajímavého,ale spletla jsem se…toto jestli byla instruktorka ježdění tak teda pak nevím už vůbec nic,copak ten kůn může za to že mu na zádech sedí nějaká kráva,co neví jak se má ke zvířeti chovat?Potom se ale není čemu divit,že se zvíře chová tak jak se chová…

Další odpovědi
Rocker

Taková kráva nemá snad u koní co dělat!když to nezvládá,tak má chodit pěšky.

led

Je to asi ukážka nesprávneho ovládania koňa a zlého charakteru jazdkyne.
Na vide je jasne vidieť neschopnosť sebaovládania sa jazdkyne a jej vylievanie si zlosti na koňovi. Pri prekážke vôbec nedala pokyn na skok a nútila vlastne koňa vraziť do prekážky. O kopaní do brucha ani nehovorím…
Tá „nečlovek“ tam vlastne nepatrí, automaticky by mala byť vyradená zo stajne.
K ochrane zvierat: pozrite sa okolo seba, vidíte človeka silou ťahajúceho psa, kričí naňho, bije ho. Koľko prizerajúcich ľudí zasiahne?…