Miroslavst

Tablety do bazénu

Nevím jestli je to možné, ale zajímalo by mě, jestli by byl někdo ochotný mi věnovat jednu tabletu do bazénu.
Jistě, mohl bych si koupit, ale k čemu, když mám na zahradě bazén o velikosti cca 400 litrů vody a v té piksle s tabletama je toho, že bych to měl na dvacet let.

Nejlepší odpověď
ReHu

A ty se za 20 let v bazenu koupat nebudeš? 🙂

Další odpovědi
panenka

Dnes jsem si byla v OBI kupovat chemii do bazénu tak ti jednu Miroslave Chlorovou trojkombinaci posílám.