Sahyb

Tablety.....

Jde na tabletech jako je http://www.al­za.cz/prestigio-multipad-pmp3084b-d223986.htm nebo http://www.al­za.cz/toshiba-folio-100-cerny-d230026.htm#popis počítačový internet?

Nejlepší odpověď
beer

Pokud myslíš zda jde připojit k internetu kabelem, tak to ne. Jen přes Wifi, jak popsal Hykam. Máš-li doma ale kabel, stačí pořídit Wifi router a pak už i doma ano.

Další odpovědi
Hykam

Myslím že stačí si přečíst popis a hned víte

Prestigio:
Ve výbavě najdeme mikrofon, reproduktor, stojan a pro připojení do sítě internet je zabudovaná bezdrátová karta WiFi.

Toshiba:
Pro připojení do sítě internet je zabudovaná bezdrátová karta WiFi podporující moderní protokoly pro rychlou komunikaci a ošizeni nebudete ani o možnost populární videokomunikace přes integrovanou webovou kameru s rozlišením 1,3 Mpx.

DDarent

záleží na Flash!!!! tuty asi nemaj ani 9 takže by se dali pouštět videa poze z youtube a některé internetové hry by taky nešly. Koupě levného tabletu se nevyplatí!!! můj mobil stál 9500Kč, tutoje 3× větší a stojí to 4000? Nejlepší jsou v dneění době tablety od asusu, applu a motoroly.