fatalnes

tablet se zapne jen po připojení k nabíječce,co je s ním a na kolik me prijde oprava(gogen ta 8200)

Odpovědi
Bedy

Pokud je to v záruce, určitě reklamovat. V opačném případě skočte do servisu a uvidíte. V lepším případě to muže být jen nějaká ptákovina, kde stačí se v tom trošku pohrabat, v horším případě a většinou to je celé špatná, zřejmě spálený obvod.

Levné tablety jsou dost poruchové a de facto nepoužitelné. když tablet, tak to chce minimálně nějakých 5–6 tisíc korun, aby to stálo za to a bylo to použitené..