Terka318

Tablet s klávesnicí či notebook?

Co byste doporučili? Používám často Power point a Word, internet.

A šla by na tablet s klávesnicí nainstalovat hra The sims 2 pro počítač?

Odpovědi
huxa

rozhodně notebook, lepší poměr cena/výkon a na tabletu by se ti office neovládal dobře

Alesh

Přijde na to, jak to chceš používat, jestli to chceš tahat s sebou atd. Obojí má svoje kouzlo. Pokud to chceš denně tahat do školy a všude možně, pak bych asi volil tablet. Já jsem trochu ze staré školy. Donedávna jsem jel na klasickém desktopu, poslední tři roky mám ntb, ale víceméně ho nikam ven nenosím, jen po domě. Čili já za sebe volím ntb. Ale kdybych byl dítě školou povinné, to by byla jiná. Na druhou stranu zas to co dnes umí ntb nebo tablety, tak leccos z toho už umí i mobily, čili máš i variantu ntb + nabušený mobil. Mobil taháš stejně furt s sebou a když na něco stačit nebude, tak si holt vezmeš s sebou ntb.

Bedy

Budu stručný a jasný – doporučím spíš notebook (a nebo netbook). Ceny netbooků teď šly strašně dolů, výkonově jsou na tom zhruba stejně jako tablety (někdy i lépe) a můžete tam používat klasické aplikace pro Windows, má-li ten netbook Windows.

Jinak na tablet by ta hra šla nainstalovat za předpokladu, že ten tablet má klasický x86 nebo x64 procesor a má tam klasický Windows. Jinak ne.

anonym

Doporučil bych tento
http://goo.gl/PMvyTf

Zjednodušeně řečeno pokud zvolíte tablet na kterém bude operační systém Android verze 4 a novější můžete na něm snadno spustit zdarma dostupné Quick Office (textový editor, tabulkáč i prezentace) a dokonce i hru SIMS zdarma (viz https://play.go­ogle.com/store/se­arch?q=ea%20sim­s&c=apps )
Doplňuji:
pokud zvolíte tablet s jiným os nebo se starší verzí, budete mít ty možnosti mnohem omezenější …