bigo

Tablet nebo počítač,kolik hodin na něm,lze považovat ještě za normalni?

Pro dítě i dospeleho?
Doplňuji:
Hraní her,sledování fil­mu?

Odpovědi
Quimby

Do té doby, než ti to začne vadit v jiných částech života.

anonym

Počítač je jen nástroj, otázkou je, co na něm děláš…
Jak dlouho je normální

  • pracovat
  • hrát si

?
Doplňuji:
Vždyť píšu – jak dlouho je „normální“ si hrát*)??
Jak dlouho je „normální“ koukat na film/y??
😉
*) počítačové hry nehraju, takže v tomto ohledu ´hlasuju´ „0“

Kelt

Normální, znamená dle normy – to by mne zajímalo, jaká je norma, kolik průměrně sedí každý člověk u počítače. Ale někdy je to pět minut, jindy musíte řešit úkol apod. Po určité době si odpočinete, takže nesedíte v kuse. A když hrajete hry a nezvednete se celých 24 hodin, tak je to na pováženou

marci1

Pokud ho člověk nevyužívá jako pracovní nástroj, tak bych řekla, že menší děti tak 1/2 hodiny, starší děti 1 hodinu a dospělí 2 hodiny denně. Každý má na to samozřejmě jiný názor. 🙂

lota

Myslím, že kdyby existovaly nějaké tabulky, jen málo z nás by spadalo do kategorie „normální“.