Shizuka

Tablet na kreslení (už zaseeee)

Okey teď bych chtěla poradit už asi naposled něco ohledně tabletu protože na ten starý tablet nemám nervi ! zkoušela jsem všechno ale prostě ta citlivost nefunguje :D ! Takže si obědnám nový tablet a chci poradit
tenhle ?:
http://www.czc­.cz/wacom-bamboo-pen_3/113323/­produkt?q-category-id=bf9mphmg4c­k0b9607jqchr04f1&q-c-0-producer=sami­i1i5bdsfgoa6kl8j2239mff
strašně se mi líbí Design i … všechno ale jediné co chci aby ten tablet měl citlivost a aby ta citlivost fungovala i na normální PC
(obrazovka,pc :D )
tak .. tenhle a nebo víte o nějakém lepším do 2000 kč ? :D:)
Děkuju x3
Doplňuji:
objednám * bože takové hrubky :X >.< Omlouvám se za chyby

Nejlepší odpověď
Noga

Tady u toho tabletu píšou, že má 1024 úrovní citlivosti, takže jo, bude to fungovat. Druhá věc ale je, aby tu citlivost podporoval i program ve kterém kreslíš. Photoshop a Corel to podporují co vím, ale to jsou zase hodně drahé programy, ale Gimp to umí taky a ten je zdarma.