Avatar uživatele
LůcaDůcaPůca

tablet mi ochrnul ! :( pomóóóc

ahoj, můj tablet Acer iconia mi nějak nereaguje, reaguje mi jen půlka obrazovky a ta druhá prostě vůbec nereaguje na dotyk! vím že mi napíšete ať to vyreklamuji ale nějaké jiné rady jak to rozeběhnout? on totiž de jen vypnout a zapnout, ani ho nemohu odemknout…

Zajímavá 0 před 3999 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
quentos

záleží na tom, na kolik končetin ochrnul…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Bedy

Bohužel častý problém. Je to na reklamaci nebo na výměnu displeje. Je to celkem typické pro laciné tablety s Androidem. Pořád říkám – NEKUPOVAT, NEKUPOVAT!

Eventuelně můžete zkust vyresetovat tabelt do továrního nastavení – tablety mají často ze strany nebo zezadu zapuštěné tlačítko reset. Jehlou nebo hrotem propisky ho zmáčkněte a podržte 10 sekund. Tablet se vyresetuje do továrního nastavení, s tím samozřejmě souvisí to, že se smažou všechna vaše data.

Jinak prostě reklamujte a požadujte vrácení peněz a kupte si jiný tablet, ze solidních levnějších tabletů Blackberry PlayBook – 64GB verze se dá koupit za 7000Kč
Nebo třeba pěkný tablet s plnohodnotným Windowsem za necelých 10 000Kč HP Slate 2 A6M60AA – ten koupíte třeba tady: http://www.ma­der.cz/hp-slate-digital-pen

A nebo klasika – iPad Mini který se do 10 000Kč koupit dá taky, případně starší iPad 2 Mini – skladové zásoby ještě jsou.

Ale fakt ty laciný tablety s Androidem nekupovat. Když tablet, tak apsoň za 5–6 tisíc a pokud to jde, vyvarovat se Androidu. Je to takový neohrabaný systém, plný virů…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mahoney

Vypnout a zapnout jsi ho tedy zkoušela? Vážně ti poradím to s tou reklamací. Když něco nefunguje jak by mělo, je lepší zboží reklamovat, než se trápit s tím že nefunguje.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek