Pokročilý

tablet mi ochrnul ! :( pomóóóc

ahoj, můj tablet Acer iconia mi nějak nereaguje, reaguje mi jen půlka obrazovky a ta druhá prostě vůbec nereaguje na dotyk! vím že mi napíšete ať to vyreklamuji ale nějaké jiné rady jak to rozeběhnout? on totiž de jen vypnout a zapnout, ani ho nemohu odemknout...

Odpovědi:

Zlatý

záleží na tom, na kolik končetin ochrnul...

Zlatý

Bohužel častý problém. Je to na reklamaci nebo na výměnu displeje. Je to celkem typické pro laciné tablety s Androidem. Pořád říkám - NEKUPOVAT, NEKUPOVAT!

Eventuelně můžete zkust vyresetovat tabelt do továrního nastavení - tablety mají často ze strany nebo zezadu zapuštěné tlačítko reset. Jehlou nebo hrotem propisky ho zmáčkněte a podržte 10 sekund. Tablet se vyresetuje do továrního nastavení, s tím samozřejmě souvisí to, že se smažou všechna vaše data.

Jinak prostě reklamujte a požadujte vrácení peněz a kupte si jiný tablet, ze solidních levnějších tabletů Blackberry PlayBook - 64GB verze se dá koupit za 7000Kč
Nebo třeba pěkný tablet s plnohodnotným Windowsem za necelých 10 000Kč HP Slate 2 A6M60AA - ten koupíte třeba tady: http://www.mader.cz/…

A nebo klasika - iPad Mini který se do 10 000Kč koupit dá taky, případně starší iPad 2 Mini - skladové zásoby ještě jsou.

Ale fakt ty laciný tablety s Androidem nekupovat. Když tablet, tak apsoň za 5-6 tisíc a pokud to jde, vyvarovat se Androidu. Je to takový neohrabaný systém, plný virů...

Pokročilý

Vypnout a zapnout jsi ho tedy zkoušela? Vážně ti poradím to s tou reklamací. Když něco nefunguje jak by mělo, je lepší zboží reklamovat, než se trápit s tím že nefunguje.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.