Michaelson

tablet mi hlásí systémovou chybu " šifrování neúspěšné" několikrát jsem jej restartoval a naběhne znovu ta tabulka.

tablet mi hlásí systémovou chybu " šifrování neúspěšné" několikrát jsem jej restartoval a naběhne znovu ta tabulka. Poraďte co s tím prosím
Doplňuji:
yarvik TAB274, restartoval jsem ho tlačítkem reset min 5× a furt to samé

Odpovědi
Bedy

A copak to máte za tablet (značka+model)? Viděl bych to ale na reset tabletu do továrního nastavení.
Doplňuji:
Ach jo, to jsou ty laciný tablety. Lidi to kupujou jak diví a po půl roce-roce jim to začne blbnout nebo to je pomalé či to nefunguje.

Nu, pokud ani reset nepomohl, tak pokud je to ještě v záruce, tak reklamovat, když ne, tak zkusit servis, aby tam přehráli ROMku. Bohužel, nedá se s tím jinak nic dělat ☹

Michaelson

yarvik TAB274, restartoval jsem ho tlačítkem reset min 5× a furt to samé