ixpektix

Proč tablet hlásí chybu při přihlašování do Wi-Fi sítě (problém s ověřením)?

Chtěl bych se přihlásit do Wi-Fi sítě ale tablet mi háže chybu problém s ověřením,… Heslo je správné
Vypínání, režim letadlo taky nezabírá :-/

Mám Acer Iconia B1–750 android 4.4.4 KitKat
Nevíte co s tím?

Odpovědi
Quimby

No a co na to Wifina? Není třeba blokovaná na určité MAC adresy? Nemá nastaven nějaký limit?
Zkoušel si restartovat router? Zkontroluj kdyžtak pořádně právě to nastavení routeru.

kajklkajqiik

Někdy se mi to stává taky. Většinou vypnu Wi-Fi a pak ji zapnu, nebo udělám to samé s tabletem :)

ixpektix

Bohužel toto jsem už zkoušel, a žádná změna, pořád to píše to samé