bodlinka89

t-mobile-telefon na platky

Chtela jsem si vzit telefon na splatky ale bouzel po nich chctel system zalohu 7000kc.Jsem u nich 7 mesicu a platebni historii mam dobrou(jednou jim pladba dosla dva dny po splatnosti).Nevite cim to muze byt?

Nejlepší odpověď
Bedy

Tak záleží jakou máte minimální měsíční útratu, jak u nich dlouho jste – 7 měsíců opravdu není moc ve srovnání s klienty, co tam jsou třeba 10 let apod.
U každého telefonu máte právě nastavená pásma MMÚ a podle toho se cena odvíjí. Záloha může být nejen na mobil – tam záleží na jeho ceně – samozřejmě rozdíl bude Nokia Lumia 920 (drahý funkcemi nabušený telefon) a třeba Nokia 101 (telefon se základními funkcemi, de facto pouze na volání a SMS), ale i na objednaný tarif.

Ideální by bylo se přímo zeptat na prodejně, takto je málo informací…

bodlinka89

Prumerne 1000kc.K tomu mel byt novy tarif na moje jmeno…Muze to byt treba solusem?Ale to by mi nedali za 600kc pausal plus vyhodny telefin za urcitou volaci jistinu,take by po me chteli vice