LůcaDůcaPůca

t-mobile nastavení povolených čísel.. poradíte?

ahoj, když chci volat na nějaké číslo nebo napsat sms tak mi to nejde. mám dojem že to mám nějak zablokované. Jak to odblokovat? vím že určitě na pobočce ale nešlo by to nějak přes ty jejch webové stránky, kde se dá nastavit i tarif atd? nevíte pod čím bych to mohla najít? mám t-mobile. dík

Odpovědi
Jsemtady

Jedine proc bys to mohla mit zablokovane je sluzba naklady pod kontrolou. Kterou by ti asi nastavil nekdo kdo ti to plati. Lze tam mit 5 vyjimek a zmena by mela byt mozna jak v muj tmobile na internetu, pripadne pres heslo u operatora na 4603. Pak jeste muzes mit zablokovane placene linky, 900… to lze zmenit tamtez.
Ten kdo ti to nastavil k tomu mel nejaky duvod, abys neprovolala vic. Po dohode s nim staci zavolat na operatora nebo se prihlasit na web (ty cisla u nakladu pod kontrolou by asi byly v nastaveni sluzeb spravce co ti to nastavil.) Je to hned.