klaruška

Systém věšení

Dobrý den všem:) měla bych dotaz ohledně věšení kabátů. V pátek mám mít brigádu v šatně:) připínání čísel + věšení a to i když přijde 140 lidí. Chtěla bych se zeptat, jestli máte někdo nějaký systém, radu tip..děkuju

Nejlepší odpověď
Pájo

Na všechny se usmívat, pracovat v klidu a systematicky, nenechat se rozptýlit. Lidé budou možná nedočkaví, ale nakonec rádi počkají. Buďte v klidu, pomalejší tempo je lepší (nebude-li hlemýždí), než pak řešit záměny kabátů. Stačí pak jeden hysterický typ a pozdvižení je hotové.
Nejvíce osvědčený je myslím stále způsob s čísly nebo šatnářskými lístečky.

Doplňuji:
Mysli…je to zodpovědná práce… ale jde o cvik, nic na tom není.

Další odpovědi
hanulka11

Udělej si v tom systém třeba od prava do leva /nejlepší jsou očíslované věšáky /a špendlíkama si připínej číslo na klopu nebo prostě na přední horní část oděvu a pokud si někdo odloží i obuv nebo deštník našpendli číslo i na toto /šatnové bloky mají každé číslo 3× /takže v pohodě. Hlavně si neříkej …to si budu pamatovat to nefunguje . Vše měj řádně označené. V bez lístku který dáš majiteli oděvu nic nevydávej ..jen tak ti to pak na konci „klapne“.A když nědo ztratí lístek vyzvi ho ať si přijde nakonec co zbyde- mohlo by se stát, že bys vydala cizí věc a pak to nedohoníš.

Nemysli…je to zodpovědná práce. Tak ať se to vydaří.