MacBack

Nevíte, proč mi jede aplikace System na 16 CPU, když spustím jakoukoliv hru?

Dobrý den, mám otázku. Nevíte, proč mi jede aplikace System na 16 CPU, když spustím jakoukoliv hru? Strašně se mi pak seká. Před reinstalací OS (Win XP) vše šlo v pohodě. Předem díky za odpověď.
Doplňuji:
Asi sem špatně položil otázku. Nemyslel jsem procesory, ale využití procesoru.

Odpovědi
badisko

Ale jo asi vime… kde je zakopanej pes .....otevri sprave uloh a podivej se to ti tak vytezuje system po reinstalaci to dela svchost … pokud je to on tak napis …Problem je v tom ze svchost ma na na starost aktualizace a jine sluzby …takze ti bude prohledavat veb s aktualizacema a to zatesuje nehorazne CPU nekdy az na 90 % a pocitac je uplne nepouzitelny …Pokud to teda dela tato sluzba tak dej vedet poslu ti script na resetovani aktualizaci …po restartu to pak pobezi zase hladce …
pak je tady moznost Pockat az se svchost prokouze tema X aktualizacema a stahne je to muze trvat klido i 6 hodin …Jo a jeste pomuze vypnout automaticke aktualizace …coz nedoporucuji …jinak si updatuj vsechny Drivery …

huxa

Jelikož na 16 CPU se hra nehraje. Hra dokáže využít pouze jedno jádro a na na 16 procesorů jsou optimalizované pouze specifické programy.
Doplňuji:
Tudíž by tam měly být procenta, ne?? Poté bych se podíval na nově naistalované programy, často se hlásí jako systém.

cochee

S ohledem na Doplněna: ono moc nezáleží na tom, kolik % výkonu CPU zabírá System, ale celkové vytížení CPU. Jinak ale málo informací.