redy

Syřan žije v Německu se čtyřmi manželkami a 22 dětmi na dávkách. Na práci nemá čas?

Jó kdo umí ten umí.

Co si o tom myslíte? Asi jste to četli, přesto by mi zajímal názor více lidí…
Je to slušný podnikání:-(
Děkuji

Nejlepší odpověď
Kepler

Jo, četl jsem. No bodejť by měl čas na práci, víš co to je obstarat 4 baby a mateřskou školku? Už jenom to chození pro sociální dávky! Všichni Romové u nás mu určitě závidí.

Další odpovědi
ten který je

Na práci jsou určeni Němci a ne takoví chudáci,kteří připrchli před válkou.

mosoj

Je svoboda projevu. O tom si nic myslet nesmím, to vůbec neexistuje. Kde to bereš ?

Drap

Ptáš se, zda má na práci čas. Nemá. To už nakonec vyplynulo z toho článku. Názor můžu mít jakýkoli, ale bohužel neřídím migrační politiku ani naši a ani EU. Faktem zůstává, že ty sociální dávky něco stojí a do je asi zaplatí?

zjentek

Já tam zřetelnou souvispost vidím. Uvědomme si, stát platí dávky na děti proto, aby z nich vyrostli hodnotní občané se všemi těmi šlechetnými vlastnostmi. No a tatínek by je měl (vlastně on musí) naučit správné existenci, tzn. samotnému prostému bytí v civilizované společnosti. Říct jim, co je to sluníčko, kde je sever, proč jejich maminky mají čtyři páry prsou......
…a kdy jako by při takovým množství potomků měl něco takovýho zvládat, kdyby chodil do práce? Měl by on tvořit hodnoty společnosti na úkor potomků, nebo by je později měli tvořit potomci na jeho nynější úkor? Je třeba to vidět střízlivě, bez emocí a podobné závisti ;). Naopak, on by měl závidět němcům (respektive obdivovat tvůj život), aby se snažil ze svého utrpení, potažmo vyčerpanosti, slevit a starat se taky o „dobry veget“!

anonym

Chudák , v noci tančí a ..... , přes den musí spát ,
(tak jako u nás toto dělají už 25 let jeho příbuzní bratři )

Nuk nuk

Myslím si, že na celé zprávě je něco špatně. První věc je, že zpráva se objevila už přibližně před půl rokem. Zřejmě novinářům přinesla kýžený ohlas (pochopitelně) a tak ji opublikovali znova. Druhá věc je, že v Sýrii je polygamie legální, ale pouze za předpokladu, že první manželka je neplodná, muž se s ní nechce rozvést, ale chce potomky. Z toho vyplývá, že 4 manželky a 22 dětí, není moc pravděpodobný počet. Myslím si o tom tedy toto – že si buď svých čtenářů dělá dobrý den autor článku, nebo si dělá dobrý den ten chlápek z německých úřadů, případně obojí dohromady. Chlapík buď vůbec není Syřan nebo nejméně dvě manželky nejsou skutečné manželky. No, a že se mu nechce pracovat – on sice islám 4 manželky povoluje, ale on také člověka musí mít na to je uživit. Takový, který má na to mít 4, musí asi pocházet z docela vysokých poměrů, a většina lidí z vysokých poměrů mívají ručičky dozadu všude na světě.

Psychotic

Takové věci se šíří běžně. Vyfotí pár Romů, muslimů nebo jiných nenáviděných skupin, napíšou pod to nějaké smyšlenky typu „Tahle rodina dostává 150,000 Kč měsíčně na dávkách!“ a pak už se jen baví tím, jak se nad tím rasisté můžou vzteknout.

Psychotic

Tím neříkám, že je to zrovna tenhle případ, ale jen že podobné články existují z velice jasného důvodu.

Nuk nuk

Přesně tak. To jsou takové ty zprávy typu „může to být pravda“. Každý tomu snadno uvěří a navíc to bude považovat za standardní chování dané skupiny, lidí. Jistě, pokud to pravda je, pak je na místě, aby se s takovou rodinou příslušné úřady vypořádaly tak, aby je rodinka nezneužívala. Na druhou stranu už jen fakt, že stejná zpráva se objeví s menšími úpravami dvakrát po sobě, poněkud zavání.

redy

Tak je to v pohodě, já myslela, že když někdo chce mít děti, že by se měl postarat především sám, nojo, ještě se musím hodně učit…

Všem děkuji za odpověď 🙂

Psychotic

O děti musí být postaráno. Když to nedokáží rodiče, musí to udělat někdo jiný.