Synek usíná pouze u prsa

Ahoj, můj 20 měsíční syn, kterého v noci ještě kojím, usíná pouze u mého prsa. Chci se zeptat - existuje nějaká náhrada prsu? Už mě to dost unavuje:o(

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Sice nejsem zena, ale deti mam vic a v pripade jedne z dcer jsme resili stejny problem. Pomohl dudlik a zpocatku hodne silne nervy. Nechat ditko vyrvat v postylce, samo potom usne. Predem varuju, ze je to pro rodice opravdu silne kafe, ale da se to. Po nekolika nocich se to zlepsilo a nakonec stacila baterie trech dudliku (pusa, leva a prava ruka) a byl klid. Bohuzel dalsi problem nastal pri odvykani dudliku, ale opet radikalni rez byl nejlepsi. Pokud dite samo dudlik odlozi, uz bych mu ho nenutil, vyhnete se druhemu odvykani ;-)

Drzim palce a preji silne nervy.

Další odpovědi:

Stříbrný

Já asi neporadím moc konkrétně. Jsem totiž v podobné situaci. Řeším, jak odnaučit dítko usínání u prsu přes den.
Jediné náhrady prsu, které mne napadají, jsou dudlík a lahvička. U nás jsou obě bohužel nepoužitelné, protže lahvičku jsme použili jen párkrát a synek pije z tréningového hrníčku, a dudlík před půl rokem sám odložil. I já tedy budu ráda za zkušenější odpovědi.

Pokročilý

Ahoj, když byly mé dceři 2 roky, rozhodla jsem se, že "už toho mám dost" - to věčné přisávání se:o) ve dne i v noci!!!! a ve městě, kdy si (mi) dcerka vytáhla tričko a sama se obsloužila! Ještě byla na svůj věk vcelku velká, takže už budila značné pohoršení:o))))) Zkoušela jsem namazat si bradavky česnekem nebo pokapat je citronem, nic nepomohlo a ještě jí to chutnalo! Tak jsem prsa zalepila, řekla jsem, že maminka má bebí - a ono světe div se - to pomohlo!:o)

Pokročilý

taky jsem pro dudlík chce to čas ale určo to klapne

Moje kamarádka měla stejný problém, syn jí usínal u prsu ještě ve dvou a půl letech. Vyřešila to tak, že si každý den večer obě prsa přelepila náplastí a říkala mu, že má bebí. Pár dní tedy usínal s děsným pláčem, ale nakonec to pomohlo.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.