Avatar uživatele

syn ukoncil stredni skolu neuspesnymi zaverecnymi zkouskami,opravne ma v zari,je tedy i nadale studentem skoly?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Zlatý

Postavení žáka máte do 30. června 2010.

Podle zákona č. 561/2004 Sb., školský zákon, § 81 odst. (10) "Nevykonal-li žák jednu nebo obě části maturitní zkoušky v řádném termínu, PŘESTÁVÁ BÝT ŽÁKEM ŠKOLY 30. června roku, v němž měl vzdělávání řádně ukončit."

Více viz: http://www.odpovedi.cz/…
nebo zdroj
Doplňuji:
Paní Burak, z toho zákona vyplývá, že syn už není studentem, takže má tři možnosti:

1) jít pracovat
2) jít na úřad práce
3) případně si platit zdrav. a soc. pojištění sám (soc. není nutné, hlavně zdravotní) třeba do maturity a pak jít pracovat nebo na ÚP

Zdroj: http://app.edu.cz/portal/page? _pageid=33,273798&_dad=portal& _schema=PORTAL&_piref33_288170 _33_273798_273798.instance_id= 148129

 

Otázka nemá žádné další odpovědi.

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2418
Zlatý Drap 1489
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.