syn si ve školce zlomil ruku.Vyplatí školka odškodnění i v případě, že je syn pojištěn i u jiné pojišťovny?

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud bude mít syn pokištění u deseti pojišťoven, vyplatí mu všech deset

Další odpovědi
Michal Kole

Máma dělá v pojišťovně a když jste pojištěni u deseti pojišťoven tak stejně dostanete plnění jen od jedné.

barbie15

mněla by

simonka

Ano vyplatí odškodnění, jen si o to musíte požádat přímo ve školce u ředitelky nebo učitelky (jako školka mají sjednané pojištění) a můžete i nárokovat odškodnění u pojišťovny u které je váš syn pojištěn, takže bude váš syn vyplacen 2×

venkovan

U pojištění na „zdraví“ se vyplácí pojištění od každé pojišťovny se kterou je uzavřena smlouva. U pojištění majetku se vypláci pouze do výše škody. Takže pokud je majetek pojištěn u více pojiš´toven, každá maximálně zaplatí poměrnou část.
Tak mne to kdysi na pojišťovacích seminářích učili.

ARIS

Školka má určitě pojištění, tak z této pojistky bude výplata odškodného.
Váš syn, pokud má své úrazové pojištění, tak z této pojistky se taky nějaká ta koruna vyplatí. Pokud těch pojištění na úraz má víc, tak z každé pojistky se bude platit odškodnění. Záleží jen na tom jak je pojištění sjednáno a na kolik peněz je sjednáno, dle toho se pak odvíjí výše výplaty odškodného.
Podrobně by to vysvětlil můj poradce, kterého doporučuji.

Zdroj: www.smsporadce­.ic.cz