nella

Syn se přihlásil na úřad práce po skončení školy k 1.9.,ale potvrzení o docházce má mít do 30.6.Je to v pořádku?

Odpovědi
lilibou

v poradku to je. pokud vsak ukoncil skolu driv treba 28.5.2010 tak musi mit potvrzeni k tomuto datu nebo jen maturitni vysvedceni ci vyucni list..na prazdniny mel narok takze se nemusite bat co se tyce placeni zdravotniho pojisteni..

pokud teprve toho 1.9.delal zkousky tak by mel mit potvrzeni k tomu 1.9. ale to si ted nejsem moc jista..

Hudler

Jestli se příhlásil po střední škole, tak je to dobré, ale pokud po vysoké, tak asi něco bude muset platit.