Syn – prumerny cisty prijem 20 t. – jaky muze dostat max. uver na bydleni a u jake spol. ? Nema nic nasporeno.

Nejlepší odpověď
panenka

Poradila bych vám raději si obejít banky a zeptat se tam.Každá banka má jiné podminky jiné úroky a u které se vám budou podminky zdát i s úroky velmi dobré tak u té si pak úvěr na bydlení vzít.

Další odpovědi
atriplex

Doporučuji kouknout na níže uvedené stránky. Zde vyplníte co požadujete a jednotliví hypoteční makléři se vám sami ozvou a nabídnou vám své produkty, vy si pak jen vyberete (pokud budete chtít). Je to skutečně velmi dobrý a jednoduchý systém.

Zdroj: http://www.hon­zovahypoteka.cz/