Michal Štos

Co znamená symbol srdce v horní stavové liště na mobilu?

Zdravím, co prosím znamená, resp. které aplikaci patří symbol srdce v horní stavové liště na mobilu s Androidem? Pod symbolem srdce je pravo malým písmem napsáno „Free“ http://i.imgur­.com/LtIyTUt.png

Symbol srdce v horní stavové liště na mobilu

Nejlepší odpověď
jáára

to je nejaka seznamka, ne? To nepatri k androidu. Cos tam instaloval?

Michal Štos

To jáára: Ano, k Androidu to nejspíš nepatří… jen že to bude aplikace na tento OS… Já nic neinstaloval, je to z cizího telefonu… Jinak mám podobný tip. Předem děkuji 🙂