punker

Svlíkací párky vaříte s igelitem nebo bez?

Někdo argumentuje tím,že s igelitem,pač to v nich udrží tu šťávu. Někdo naopak tvrdí,že vařit igelit je blbost. Tedy?

Nejlepší odpověď
hanny 2

Ten igelitovej hnus už dávno nekupuju.Dobrý a kvalitní párek je nad 100Kč za kilo a jak píše dudu – v přírodním střívku.Ale určitě vařit bez igelitu,pokud to vaříte s tím,tak má i tu igelitovou chuť.

Další odpovědi
dudu

Několikrát jsem si je ohříval při 80-ti stupních /párky nikdy nevařit/ a vždy v igelitu – ten jde ihned po vyndání z vody snadno sloupnout.
Po jejich ochutnání již toto dilema nemám, protože je považuji za téměř nepoživatelné. Dobrý párek má být v přírodním střívku při ceně devadesát korun za kilo a výše.

irij

Mám kamaráda ,kterej chtěl ženě udělat radost a ohřál jí párky. Když žena s údivem vykřikla :„Proboha , kdo tam dal ty gumičky“, bylo to to poslední, co vařil.
Takže bez!!!

anonym

Bez!!Jinak to pak budaš dlabat i s tím „igelitem“.

dědapetr

Lepší je vždy bez!!!

Salvaje

Jednoznačně bez. A já je i vařím, teplotu vody neměřím :)

venkovan

Nevařím protože nekupuji, raději s klasickém střívku (někdy se ještě seženou).

johana 56

Bez.Kupuji ve střívku.Ani ty nevařím,ale ohřívám nad párou.

led

Prírodne. Bez oblečenia. Igelit je len obal.

sejtanka

do naha,jinak se to špatně loupe

hanulka11

proto jsou svlíkací ,abys je svlíkl než je dáš ohřát

pariskiki

vzdy bez potom nejsou udelane

kotě07

Bez igerlitu, pak to divně chutná. Mamka kupuje párky ve střívku, ale když náhodou koupí svlíkací, tak já ( i mamka) si je vždy sevleču… 😁

Párek Džúrek

Párky vařím a jím zásadně i s obalem.

Kristy_Muras

a jak ten igelit chutná?