socan

Svezl jste se již někdo vlakem společnosti Leo Express? Zítra mám možnost využít jejich vlak, tak přemýšlím o tom.

Odpovědi
Syd

Nějak nevim, k čemu by ti to bylo, kdyby se už někdo svez. Každá testovací jízda je / měla by bejt jiná (mít vychytaný mouchy od minula). Tak do toho jdi a pomoz je vychytat.

Rocker

Všechny nové vlaky jezdí do Ostravy a do Brna.My kteří jezdíme jiným směrem budeme asi ještě dlouho jezdit starými.