romca 26

Svetr,100% cotton,tmave zeleny. Dva dny namoceny ve vode v pracim prasku, pak vznikly fleky zlute. Jak odstranit flek?

Doplňuji:
Ano,fleky vznikly az po namoceni.

Nejlepší odpověď
modrypezotek

Jakmile mi fleky po odmočení a vyprání nezmiznou a nechci se svetříku zbavit, tak uháčkuji malou kytičku a našiju, podle potřeby jich tam dám víc

Další odpovědi
Mili @

ty fleky vznikly až po namočení…????
Doplňuji:
Tak to ty fleky nezmiznou, asi budete muset svetr znovu obarvit…

ReHu

Je také možné, že skvrna vznikla špatně rozpuštěným pracím práškem. Pokud jste nechtěla vprat právě ten flek.
Já vprala po delší době skvrnu z halenky pomocí předpíracího spreje a pracího prostředku na jemné prádlo SA 8 Delicate.

https://www.am­way.cz/search?pro­cess=search&q=sa8
Doplňuji:
Oprava: vyprala. Už tam není 🙂.