arygnoc

Svet nemá rád Rusko?

po útokoch islamisto na paríž sa svet zbláznil – solidarita, solidarita, solidarita, čierne pásky, vlajky, memorandá, …

po zrútení sa ruského lietdla na sinaji po teroristickom útoku ale nič … hm.

čo si o tom myslíte?

😉

viac prípadne v diskusii.

Nejlepší odpověď
anonym

Západní svět a Blízký východ v čele s USA Rusko rádo nemá, ale rozumní lidé všech kontinentů ano a už jen proto, že „vyhrál II. sv. válku“ a bude-li potřeba, tak i následující!

Další odpovědi
mosoj

A Charlie Hebdo taky uveřejní nějaké vtipné karikatury na pařížské atentáty stejně, jako uveřejnili karikatury na zřícení ruského letadla na Sinaji?!

Tija

Být proti Rusku je dnes prostě IN. Bohužel pro Tebe Jugar, svět se bez Ruska neobejde a je to dobře. Z globálního pohledu by se dalo říci, že se svět obejde bez ČR. Pro mě má život pořád stejnou hodnotu mimo toho co bezdůvodně zabíjí.
A do řiti jsme nebyli nuceni lézt, jen je to naše Česká vlastnost. Svým haněním Ruska vlastně lezeš do řiti zase ovečkám Unie, ale až Tě Rus přijde zachránit od Islámu budeš řvát Спасибо героя ! Pokrytče.

Pro Šídlo: Chceme-li si hrát na spravedlivé a nelitovat darebáky minulosti tak pro Vás http://www.che­lemendik.sk/Sez­nam_hlavnich_a­merickych_inter­venci_tajnych_o­peraci_a_ruznych__275539­487.html

RyuzakiKate

Spíš bych se zajímala o několik kilometrů dlouhé požáry v Indonésii…

Lamalam

Vyšetřování příčin letecké nehody už bylo uzavřeno?

ptáč

Na pády letadel je společnost zvyklá. K solidárnímu rozžínání svíček a pokládání květů někam, by se muselo hned vědět, že jde o akt teroristů. Střílení v ulicích není zvykem. Proto se k těmto atentátům přistupuje rozdílně. Až se bude v ulicích střílet každým dnem, přestanou se klást věnce, květiny a svíce.

anonym

Opakovaná otázka.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-se-pri-zriceni-umisteni-bomby-ruskeho-letadla-zadne-mesto-ani-na-facebooku-nikdo-nahalil-do-ruske-vlajky

Šidlo

feudalizmus (čítaj otrokárstvo) až do 1917, stáročia pogromov na židov, vyvraždovanie detí kapitalistov a šľachticov cez revolúciu, hladomor na ukrajine, zaobchádzanie s podrobenými národmi, správanie sa cez obe WW, gulagy (aby sa nepovedalo, že sami seba ľúbia).....viac obetí než 5 holokaustov do­kopy

proste hlboko zakorenená totálna neúcta k životu jednotlivca…

mne je nevinných obetí ľúto…bez ohľadu na vinníka či etnicitu

anonym

A sakra, arygnoc se nasral, a právem!

anonym

Právem? Přestože neustále vyžaduje důkazy, na tentýž požadavek odpovídá svými chutěmi na výkaly. Na nabídku stejného přístupu – já dokážu, on dokáže – se bojí přistoupit. Takže právem?

arygnoc

hovnožrúte, TY si začal vyžadovať dôkazy.

že si klamár, som dokázal.

😉

anonym

Jsi docela nechutny. A ptam se te nejmin popate, co jsi kde dokazal? To, ze rikas, ze jsi neco dokazal, neznamena vubec nic. Pokud jsi to dokazal, tak mas dukaz. Ja tvrdim, ze ne. Ty tvrdis, ze ano.

anonym

mosoj: ano, už se stalo.

arygnoc

mudrlant.

skús použiť nejaký link.

😉

anonym

Slíbíš, že když link dám (našel jsem), dokážeš zase svá tvrení, až tě o to požádám? Ptám se jen proto, že na výzvy k doložení jsi nikdy nereagoval jinak než urážkami.

arygnoc

pokiaľ tio je zaťažko sem dať link, tak sem ani nechoď.

čo dodať.
tvrdiť si mlžeš ľo chceš, robiť drahoty s linkom je prinajmenšom podivné.

dokazoval som tu jednému, že je blbec (a je), a skoro som si si istý že toto je jeho druhý nick.

píšem adminovi pre overenie identity dostupnými it prostriedkami.

howg.

😉

anonym

Já sem ten link klidně dám, stačí, když slíbíš, že příště na požádání dodáš důkaz ty. Protože jsi vždycky místo důlkazů jen začal urážet, předpokládám, že ani teď to neslíbíš.

A piš si, komu chceš. Druhý nick není proti pravidlům.

arygnoc

dôkazy čoho ZASA?

ja nič netvrím, ja sa pýtam.
rozumieš písanému textu, napr p olízaní svojho šalamúnskeho exkrementu?

😉

anonym

Nemuzu za to, ze nechapes psany text. Chtel jsem dukazy tvych tvrzeni, AZ te o to pozadam. Venuj se dal svym fekalnim nechutnostem, ty prase.

anonym

Jak se dalo čekat, arygnoc tuto výzvu nepřijal, protože by mu neumožňovala dál lhát. Před víc než hodinou jsem poslal interní poštu a každý zde může vidět reakci.

arygnoc

videl si niekde po európe xixhty s ruskjou zástavou,m nasvietené budovy s ruskou vlajkou, …?

😉

kto tu klame?

anonym

Ty lžeš. Mockrát. A neustále.

arygnoc

počúvaj, ty, čo si myslíš, že si zožral šalamúnovo hofno, prečo sa neprezentuješ pod pôvodným nickom SETAPOUCH?

stratil si kredit, lebo si dokázal, že si blbec a klamár?

JA som tebe lož dokázal – tak neobviňuj iných – nemáš na to.
dôkazom je táto diskusia – ja mám dostáť nejakej výzve (akej?), keď som ťa požiadal o link na karikatúry v Charlie Hebdo?

máš to nejako popletené, JA tebe nič dokazovať nemusím – TY niečo tvrdíš, a nedokazuješ.

daj si čokoládu (z toho šalamúnovho hofna, čo si myslíš, že si z neho múdry).

a vôbec, pochopil si otázku? (tvoj link vedie k otázke PROČ?, moja otázka vedie k vyjadreniu názoru – ato je rozdiel, ktorý je zcela evidentne pre teba neopchopiteľný – čím opäť potvrdzuje tvoju neschopnosť chápať písaný text).
zasa zavádzaš, odbočuješ a melieš svoje kraviny.

😉

arygnoc

keďže, šalamúnohovnožrút setapouch tu nie je schopný dať link na charlie, tak tu je → http://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/evropa/386629-charlie-hebdo-na-atentaty-reaguje-obrazkem-muze-s-sampanskym.html

😉

anonym

Ajéje, je to tu zase. Zajdi si k doktorovi, začínáš senilnět.

Kdykoli jsem byl vyzván, vždy jsem důkaz dal. Pokud tvrdíš opak, dej odkaz, kde důkaz dlužím rád to vysvětlím.

I teď jsem připraven dát ten link. Ale na oplátku chci, abys i ty přijal zodpovědnost za to, co tvrdíš, a když tě o to požádám, dáš důkaz.

Druhý nick jsem si založil proto, že je větší sranda začít od začátku, člověk by si měl čas od času připomenout, jaké to je, když je „nula“. A pokud chceš hlásit adminovi, jak jsi vyhrožovall v PM, prosím. Předpokládám, že najdeš jediný palec, který jsem si dal sám sobě. Vlastně ne, ty nikdy nbic nezdůvodňuješ, ty jen lžeš, kradeš (podle tvých vlastních slov) a urážíš druhé. Co děláš se svými výkaly, to je tvá věc, ale věz, že každý není jako ty a své výkaly nejí.

arygnoc

OPAKUJEM:

JA NIČ NETVRDíM, TUDÍŽ NEMUSÍM DOKAZOVAŤ.
JA SA PÝTAM – NA KONCI OTáZKY JE ZNAMIENKO „?“.

😉

anonym

Zkratka jsi lhar a tvoje slovo nema cenu odeslanych paketu, proto nejsi ochotny pristoupit na fer hru..

anonym

Ahmed, „Svet nemá Rusko?“ jsem ve vyhledávači nenašel, takže se neopakuje!

anonym

Je. Kdyby použil hledání, našel by to.

arygnoc

evidentne nerozumieš písanému textu.

😉